Ilustrační snímek: Momentka z duelu volejbalistek KP Brno (v bílém) s polskou Bielsko-Bialou | foto: Anna Vavríková, MAFRA

Volejbalistky KP Brno prohrály ve Vyzývacím poháru v Bratislavě

• 0
Volejbalistky KP Brno prohrály v úvodním utkání 3. kola Vyzývacího poháru v Bratislavě s domácím Doprastavem za 73 minut 0:3. Odveta se uskuteční v úterý v Brně.

Vyrovnaný průběh udržely Brňanky pouze do poloviny prvního setu, kdy ještě vedly 10:7. Pak již ovládly utkání volejbalistky Doprastavu. Na malou chvíli ještě získaly Brňanky náskok v úvodu druhého setu, ovšem ve zbytku zápasu už diktovaly vývoj hru přesnější a důraznější soupeřky.

"Nestačili jsme je pokrýt v útoku a měli jsme hodně nevynucených chyb," uvedl trenér Brna Stanislav Václavík.