Hráči týmu Lvi Praha se radují z vítězství.

Hráči týmu Lvi Praha se radují z vítězství. | foto: ČTK

Lvi Praha ve šlágru extraligy volejbalistů porazili Liberec

• 0
Lvi Praha ve šlágru 18. kola extraligy volejbalistů si doma poradili 3:1 s třetím Libercem. Obhájci titulu si upevnili vedení v tabulce a natáhli vítěznou sérii na osm soutěžních zápasů.

Lvi sice v prvním setu prohrávali až o čtyři body, ale skóre dokázali otočit a zvítězili 25:23. Navrch poté měli i ve druhé sadě, kterou pro sebe získali v poměru 25:19. Potom uspěli Severočeši poměrem 25:21, ale čtvrtý set opět patřil domácím (25:20).

Pražané vedou tabulku s náskokem osmi bodů před Kladnem, které bez problémů porazilo 3:0 Beskydy a připravilo jim čtvrtou venkovní porážku za sebou. Liberec na třetím místě ztrácí na středočeský celek tři body.

Čtvrtá příčka patří Českým Budějovicím, které podlehly v pětisetové bitvě 2:3 pátému Karlovarsku. Jihočeši zaznamenali první domácí porážku v probíhající extraligové sezoně a před dnešním soupeřem mají dvoubodový náskok.