Reportáž skončila 10. 7. 2016 18:02

Wimbledon: Raonic vs. Murray

Finále mužské dvouhry komentuje Tomáš Pavlíček

Raonic na pár minut zmizel z kurtu. Murray už přešlapuje na kurtu, zatímco Kanaďan je stále v šatně.
6:7
Murray
Murray získává set. Murray boduje z druhého podání a získává druhý set. Britský tenista hraje výborně, soustředěně a zcela bezchybně. Přestože nedokázal soupeři vzít podání, v tiebreaku Kanaďana jasně přehrál.
3-6
Raonic po dvou svých servisech snížil na 3-6, ale Murray teď bude podávat na vítězství v setu.
1-5
Murray přidává další bod po vítězném forhendu.
1-4
Murray se opět skvěle ubránil a má dva minibrejky. Raonicovi poslal vysoký lob a kanadský obr zasmečoval pouze do míst, kde číhal protivník. Britský tenista pak dokázal přehrát soupeře na síti.
1-3
Raonic odpovídá na vlastním servisu útokem na síti a smečí volného prostoru.
0-3
Murray vede už o tři body. Při dvou svých servisech byl bezchybný.
0-1
Murray má rychle výhodu. Raonic si zapsal patnáctou nevynucenou chybu, když nevrátil míček zpoza sítě.
6:6
Murray
Murray získává game. Druhý set se hraje hodinu. Ani jeden z tenistů neztratil své podání. Rozhodnout tak musí tiebreak.
40-15
Raonic chybuje z forhendu. Vše se schyluje k tiebreaku.
30-0
Další krásný úder Murrayho. Raonic ho přeloboval, ale skotský bojovník doběhl balon a z otočky ho poslal kolem soupeře až k základní čáře.
15-0
Murray získává bod i po druhém servisu. Raonic poslal return do autu.
Podávat bude Murray.
6:5
Raonic
Raonic získává game. Kanaďan má jistý minimálně tiebreak. Při vlastním servisu byl tentokrát nekompromisní a tvrdými ranami nedal soupeři možnost odpovědět.
40-0
Raonic zahrál nechytatelný forhend.
30-0
Raonicovo tvrdé podání trefilo Murrayho do ruky.
0-15
Měl dobrou šanci. Raonic se ovšem na síti sklonil k míčku a se štěstím ho dostal na opačnou stranu.