Diskuze

Vaidišová je v Istanbulu ve finále

Nicole Vaidišová si v Istanbulu potřetí v kariéře zahraje finále tenisového turnaje WTA. V semifinále porazila vítězka loňských podniků v Taškentu a Vancouveru Annu Smašnovovou z Izraele 4:6, 6:1 a 6:0. V sobotním boji o titul čeká šestnáctiletou českou hráčku bývalá světová jednička Američanka Venus Williamsová.

AACHERON

20. 5. 2005 21:38
Lucka Safarova

No Lucka Safarova ma jeste sanci se do French open dostat. Bude prvni v poradi jako Lucky looser, protoze prvni tri nasazene pro kvalifikaci se nedostaly do tretiho kola kvalifikace a tak ona jako 4. nasazena bude prvni na rade v pripade, ze nektera hracka odrekne start na turnaji, napr. z duvodu zraneni...