Diskuze

V Praze prší, jen se leje, což tenistkám neprospěje. Hrozí i turnaj bez vítězky

Když se v neděli večer ukládala ke spánku, ještě nevěděla, s kým v pondělí zabojuje o premiérový titul z okruhu WTA. Při hloubání nad velmi nezvyklou situací, které čelí, si však tenistka Linda Nosková uvědomila, že měla štěstí, že v neděli brzy odpoledne využila krátké okénko bez deště a svou semifinálovou šichtu na turnaji v Praze zvládla vyřídit.

Tak 2.semifinále už se dneska dohrálo, vyhrála japonka, tak snad se odehraje i celé finále.

0 0
možnosti
HM

H45o67n85z21a 58M55á28z96a

7. 8. 2023 9:19

Neuvažují tenisový chytráci zastřešit centrální kurt. Ono to počasí je dost nestálé a stejné může být i v příštích letech.

Jinak Linda by si zasloužila dohrát a hlavně vyhrát!!!

1 1
možnosti
ST

no tak to dohraju v hale...co je na tom tak složitého?

MC

V srpnu 2002 byly povodně. Činovnici měli vědět, že je to nešťastně zvolený termín. Rozhodli však jen o zákazu startu nenávidených jim sportovcům, u WTA si však dupnout nedokázali, aby byl turnaj hrán v jiném termínu. Museli vzít za vděk tím co je jak ti největší nuzáci , pak tu dělají celému světu šašky. Turnaj by se neměl vůbec dohrávat, bylo by to příznačné. Nosková tu exhibuje, místo by raději trénovala v Montreal. Boouzi už tam dnes od 17 hod našho času hrá

0 14
možnosti

Pršet může prakticky jakýkoliv den či týden, tady v Čechách. Nejsme v jihovýchodní Asii, kde mají monzumové počasí a skutečně by v některé měsíce nebylo moudré pořádat turnaj pod širým nebem

2 0
možnosti
PM

Nj, to je to podle meteorologů katastrofální sucho.

1 7
možnosti
TT

No ono je, pár deštivých dní nic není, to si tak z dětství pamatuju jako častější úkaz. Zato dnes se dívám na kopec, kde je půlka listnáčů rezavejch - a ty už se letos nezazelenají.

4 0
možnosti
JK

J31a42n 57K54l44i25n26e64r

7. 8. 2023 7:34

Ten turnaj byl letos tak strašně špatnej, od obsazení, faux pa s Ruskami, organizací až po harmonogram, že by to bylo až symbolické, kdyby neměl vítězku

4 10
možnosti

Nevpuštěné Rusky byl jeden ze světlých bodů turnaje.

15:00....................................................19 %

šance cca 40 % že se začne hrát v poledne - po 15 hod se už určitě nezačne kvůli tomu odletu