Diskuze

Zakopalová i Karolína Plíšková vypadly v Linci v prvním kole

Českým tenistkám se na turnaji v Linci nevedlo. Karolína Plíšková vypadla v prvním kole s někdejší vítězkou Roland Garros Francescou Schiavoneovou z Itálie, které podlehla 5:7 a 2:6. A Klára Zakopalová podlehla Švýcarce Stefanii Vögeleové 7:5, 5:7, 0:6.

Co tímhle chtěl autor říct???

Ve dvouhře tak zůstalo v pavouku už jen druhé z dvojčat Plíškových Kristýna, která postoupila z kvalifikace a v úterním duelu prvního kola čtvrtá nasazená Carla Suárezová ze Španělska.

To jako že už v pavouku kromě těch dvou nikdo už není? To si to po sobě nemůžete přečíst? Chápu, že obvyklé pravopisné chyby typu i/y běžným přečtením těžko odhalíte, ale tyhle nesmysly by snad šly.