Diskuze

Evropa díky Federerovi s Nadalem vede v Laver Cupu 7:5 nad výběrem světa

Tenisté Evropy vedou před závěrečným dnem Laver Cupu nad výběrem světa 7:5. O čtyři body obhájců trofeje se ve druhém dnu, kdy se za výhru přidělovaly dva body, postarali ve dvouhrách hvězdní Roger Federer a Rafael Nadal. Úvodní duel dne ale vyhrál pro světový tým John Isner, jenž zdolal Alexandra Zvereva, a na závěr programu Nick Kyrgios s Johnem Sockem porazili Nadala se Stefanosem Tsitsipasem.

Hlavně si už konečně opravte titulek. Stav zápasu se už hodně posunul.

Nyní 7:11.

0 0
možnosti

J26a80n 94V76e51r88n31e29r

22. 9. 2019 17:08

Tahle ždímačka peněz funguje dobře. Na exhibici to berou moc vážně.

0 0
možnosti

J49i24r29i 32T12i58c55h21y

22. 9. 2019 16:12

Vyber sveta take representuji "Kanadane" Raonic a Sapovalov.

0 0
možnosti

Na exhibici je ta exhibice Socka ve čtyřhře zbytečná.

0 0
možnosti

Prakticky každý zápas napínavý až do konce, díky výběru hráčů výborný tenis pro diváka. V dnešní čtyřhře - Tsitsipas nejslabší na kurtu, to rozhodlo, že svět poprvé v historii LC vede. A vzhledem k absenci Nadala je to hodně otevřené celkově. Ještě nejméně dvě dvouhry, možná tři....

1 0
možnosti

Čtyřhra Federera s Nadalem se vidí jen na tomhle tunaji. Dneska spolu hrají podruhé.

0 0
možnosti

P67e25t68r 16Č50e92j79k23a

22. 9. 2019 11:03

Nadal musel odstoupit z dnešních zápasů kvůli zraněnému zápěstí. Takže čtyřhra bude Federer + Tsitsipas. A proti Kyrgiosovi nastoupí Thiem.

0 0
možnosti

Je to zbytečně dlooooouhé. Milion zápasů. Dneska v TV od 12h do 20h :-P Je to mooooc dlouhá exhibice....Více se mi líbil Hopman Cup

1 4
možnosti

Obojí jsou to svým způsobem exhibice. A do 20 hod. je tam plánovaný čas, ale tak dlouhé to asi nebude.

možnosti

Zazněla zmínka o chystaném ATP poháru (leden 2020 v Austrálii). Asi bez nás... (24 dle žebříčku nejlepšího hráče - v redukovaném pořadí). Tedy k tomuto poháru: Nerozumím tomu, proč budou dvě podobné mužské soutěže - ATP pohár a DC (v nové podobě), jedna akce v listopadu, druhá v lednu. Hopmanův pohár měl něco do sebe. Ten "díky" tomu končí. Škoda. Muži mají DC, ženy FC, Hopmanův pohár bylo takové MS mixů... Vcelku tedy vyvážené. Obnovený SP (ATP pohár) - už v minulosti byl zdvojením DC. A protože nedával moc smysl, skončil. Proč ho obnovovat - moc smyslu opět nedává. Utrpí tím i pořadatelé turnajů před AO. Navíc - existuje Laver pohár (probíhající), někde živoříci DC. Tato soutěž, tedy ATP pohár v lednu, je navíc.

3 1
možnosti

Jenže Laver cup je úplně jiný druh soutěže než DC nebo ten nový ATP pohár. Za mě je škoda Hopman cupu, bylo to fajn, ale na druhou stranu to byla exhibice jen pro zvané, takže nevypovídající o ničem.