Ragbisté Pragy se dočkali prvního vítězství

• 1
Praha - Po třech porážkách se ragbisté Pragy dočkali výhry. V pátem kole extraligy porazili nováčka z Havířova vysoko 58:5. "Vítězství jsme potřebovali, ale předvedený výkon by na Spartu, se kterou hrajeme příští týden, asi nestačil," řekl trenér Josef Pavel.

Sparta se proti neporaženým Říčanům vytrvale bránila. Středočeši se teprve pět minut před koncem dostali do sparťanského brankoviště, do té doby drželi vedení jen zásluhou tří úspěšných trestných kopů.

Mistrovská Tatra Smíchov měla hodně starostí v Brně-Bystrci. Domácí ragbisté v úvodu vedli 5:3, a když 20 minut před koncem zápasu položili pětku a v následných minutách mohutně útočili, byli Pražané za stavu 10:15 hodně rádi, že utkání skončilo.

Roman Rýgl, který v předchozích čtyřech utkáních položil celkem 12 pětek, tentokrát vyšel naprázdno.