Po dvou zápasech se rýsuje finále

Chomutov -
Mělník 5:3.
Už v první třetině si domácí tým vypracoval dvougólový náskok, který udržel až do konce. Branky: 5. Boušek, 17. Stavenský, 19. Gombár, 35. Koláček, 50. Štelcich - 8. Hranáč, 22. Havel, 37. Živný. Rozhodčí: Jebavý. Vyloučení: 6:8, navíc Šíp 10 minut. Využití: 3:0. Diváků: 4200. Třetiny: 3:1, 1:2, 1:0. Neděle:

Chomutov - Mělník 3:0.

Domácí v úvodu bez úhony přežili pětiminutové vyloučení, pak udeřili. Když přidal chvíli po první přestávce druhý gól Šíp, získal Chomutov klid a vedení s přehledem držel. Mělník neměl síly na obrat, navíc mu stál v cestě vynikající brankář Maláč. "Těžko se bude hledat mužstvo, které nás třikrát porazí," řekl kouč vítězů Kamil Přecechtěl. Branky: 15. Jíra, 22. Šíp, 59. Koláček. Rozhodčí: Staněk. Vyloučení: 2:5, navíc Štelcich 5 minut a do konce. Diváků: 4400. Třetiny: 1:0, 1:0, 1:0. Na zápasy: 2:0.
(bek)

Sobota: Jihlava - Písek 2:1.

Těsný výsledek zkresluje průběh. Jihlavě bylo úzko pouze v předposlední minutě úvodní třetiny, kdy rozjížděl písecký Míka trestné střílení. Sáblíkovu branku však přestřelil a hned po přestávce se trefil domácí Adamec. Nádherným gólem pojistil výhru Hodek. Branky: 21. Adamec, 43. Hodek - 60. Úlehla. Rozhodčí: Souček. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Diváků: 4525. Třetiny: 0:0, 1:0, 1:1.

Neděle: Jihlava - Písek 4:1.

Od začátku měli domácí zápas pod kontrolou. Jasné vedení po dvou třetinách, o něž se zasloužil gólem a dvěma asistencemi bek Zápotočný, si Jihlava už pohlídala. Branky: 12. Zápotočný, 36. Poukar, 39. Cachnín, 60. Cihlář z t.s. - 47. Kudrna. Rozhodčí: Šafarčík. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. Diváků: 5216. Třetiny: 1:0, 2:0, 1:1. Na zápasy: 2:0.
(rob)

O udržení: Kadaň - Brno 5:1 (25. Porák, 31. Sedlák, 48. Gál, 54. Müller, 60. Meňhart - 58. Mihola), Šumperk - Jindřichův Hradec 1:2 (14. Kormunda - 48. Klimeš, 58. Rolinek), Prostějov - Liberec 1:3 (12. Palinek - 9. Nýč, 54. Pešán, 55. Jankových). Pořadí: 1. Kadaň 47, 2. Liberec 43, 3. Prostějov 39, 4. Brno 34, 5. J. Hradec 32, 6. Šumperk 21.