Plzeň - Znojmo 4: 2

-
Rozhodla první řada domácích. Plzeň v úvodu ze spousty šancí proměnila pouze jednu. V prostřední části utkání byla hra vyrovnanější, ubylo vyložených šancí, přesto padlo víc gólů. Znojemští neproměnili minutovou přesilovku 5:3, naopak domácí stejnou výhodu využili a zvýšili na 4:2. Hrdinou utkání byl obránce Řezníček, který přihrál na všechny čtyři góly domácích.

Branky a nahrávky: 9. Sedlák (Špaňhel, M. Straka), 27. M. Straka (Řezníček), 38. Špaňhel (M. Straka, Řezníček), 47. M. Straka (Kadlec, Řezníček) - 24. Freibauer (Havíř, Vorel), 41. Havíř (Soudek, Uram). Rozhodčí: Husička. Vyloučení: 7:9, navíc Procházka 5 minut a do konce. Využití: 2:1. Diváků: 6423. Třetiny: 1:0, 2:1, 1:1. Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2.

Plzeň: Salfický - Špelda, Řezníček, Kadlec, Hanzlík, Čech, Vlček - Špaňhel, M. Straka, Sedlák - Volák, Úlehla, Pospíšil - Vostřák, J. Straka, Jelen.

Znojmo: Rybár (41. Kudrna) - Petlák, Jakeš, Havíř, Soudek, Heš, Kumstát - Hradecký, Vorel, Freibauer - Plášek, Pucher, Uram - Fink, Pazourek, Procházka - Bělohlávek, Haman, Kastler.
(jed)

K. Vary - Vsetín 3 : 0

Bojovnost, obětavost a vynikající výkon brankáře Pejchara rozhodly o historicky prvním vítězství Karlových Varů nad Vsetínem. Domácí se dlouho bránili, v závěrečné třetině se však protáhl do útočného pásma Martinec, vystřelil a vyraženou střelu doklepl Hruška. O tři minuty později si stejná dvojice spolupráci zopakovala. Slavné vítězství pojistil po pěkném ťukesu Martinec.

Branky a nahrávky: 41. Hruška (Martinec, Barus), 44. Hruška (Martinec), 51. Martinec (Pavlas, Hruška). Rozhodčí: Turčan. Vyloučení: 3:7, navíc Stantien 10 minut, Patera do konce. Diváků: 3540. Třetiny: 0:0, 0:0, 3:0.

Karlovy Vary: Pejchar - Polák, Divíšek, Dobroň, Malinský, Pavlas, Prošek - Podlaha (41. Prokůpek), Procházka, Pavelek - Hruška, Martinec, Barus - Chlubna, Kverka, Rousek.

Vsetín: Čechmánek - Tesařík, Kuboš, Zábranský, Zubíček, Jaškin, Srdínko - Paroulek, Dopita, Pardavý - Procházka, Patera, Bělohlav - Antoněnko, Stantien, Mařák.
(ha)

Litvínov - Vítkovice 5 : 2

Brankář Prusek dlouho držel vítkovické naděje, aktivnější domácí jej po čtvrtém gólu ale přece jen donutili vystřídat. Zlomovou branku vstřelil Litvínov v oslabení. Nejprve při pětiminutovém vyloučení obránce Krátkého inkasoval vyrovnávací gól, ale poté Prorok efektně zasunul kotouč do prázdné branky po jejím objetí. Litvínovská útočná snaha vyústila v tříbrankový náskok.

Branky a nahrávky: 7. Kubinčák (Kysela), 14. Prorok (Kysela), 28. Alinč (Pilař), 36. Nikolov (Alinč, Rosol), 57. Kubinčák (Reichel, Kysela) - 12. Zátopek (Krayzel, Hubáček), 50. Polášek (Maškarinec). Rozhodčí: Šindler. Vyloučení: 7:10, navíc Krátký 5 minut a do konce, Hubáček do konce. Využití: 1:1. Oslabení: 1:0. Diváků: 4151. Třetiny: 2:1, 2:0, 1:1. Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 5:2.

Litvínov: Orct - Krátký (12. Štrbák), Černošek, Mrázek, Nikolov, Pilař, Hořava - Kysela, Rajchel, Kubinčák - Rosol, Alinč, Prorok - Trávníček, Branda, Hübl.

Vítkovice: Prusek (37. Trvaj) - Zetek, Galvas, Seman, Maškarinec, Jurečka, Zátopek, od 41. navíc Výtisk, Loužek - Kaděra, Hubáček, Krayzel - Streit, Polášek, Padělek - Bacho, Pavliš, Irgl - od 41. navíc Syhřínek, Gelačák.
(vn)

Kladno - Havířov 2 : 2

V řeži plné vzájemné nevraživosti, podrážděných reakcí a nečistých zákroků si žádný tým víc než bod za mizernou hru nezasloužil. Hosté dvakrát vedli, po chybách domácích trestali v oslabení Horák a Mikeska. Ale také Kladnu pomohl zkrat, na 1:2 snížil po chybě brankáře Horyny Horna, střelou mezi betony pak vyrovnal Kruliš.

Branky a nahrávky: 29. Horna (Táborský), 49. Kruliš (Holšán) - 5. Horák (Mikeska), 36. Mikeska (Hub). Rozhodčí: Homola. Vyloučení: 9:11. Oslabení: 0:2. Diváků: 2155. Třetiny: 0:1, 1:1, 1:0. Vývoj skóre: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2.

Kladno: Bílek - Kříž, Mádl, Kruliš, Dlouhý, Kročák, Skuhrovec, Táborský - Holšán, Burger, Kupka - Vlček, Gardoň, Horna - Bohunický, Kameš, Polanský - Svoboda, Eichenmann, od 21. navíc Tatíček.

Havířov: Horyna - Philipp, Tomášek, Tejkl, Pekárik, Javín, Suchánek - Zdráhal, Horák, Mikeska - Hub, Sikora, Hanzal (41. Sýkora) - Kontšek, Melenovský, Pivko.