Diskuze

Baumrtová doplavala na MS v krátkém bazénu sedmá na padesátce znak

Simona Baumrtová skončila na plaveckém mistrovství světa v krátkém bazénu ve finále na trati 50 metrů sedmá. Časem 26,38 sekundy v Dauhá zaostala za vlastním českým rekordem z loňského ME o 12 setin. Ve světovém rekordu 25,67 sekundy vyhrála Brazilka Etiene Medeirosová, která z tabulek o tři setiny vymazala Sanju Jovanovičovou z Chorvatska.

Gratulace z Chomutova ;-)

0 0
možnosti

Tohle je snad jediný "Velký" sport který nám nikdy nešel. U všech ostatních jsme někdy měly někoho úspěšného kdo vyhrál OH, nebo MS. Dlouho to byla i cyklistika, ale ta se teď zlepšila (i když v silniční vítěze nebo medailistu stále nemáme), nebo judo. Problémy máme i v silových sportech jako zápas, vzpírání, box, ale pořád máme alespoň jednoho vítěze. V plavání máme jenom jednu vítězku ve skocích do vody.