Diskuze

Znakař Čejka je jako první český plavec juniorským mistrem světa

Jan Čejka získal jako první český plavec v historii zlato na juniorském mistrovství světa. V Budapešti vyhrál finále na 50 metrů znak v novém českém seniorském rekordu 25,08 sekundy. Druhého Američana Wyatta Davise porazil o 15 setin.

Jinak za zmínku stojí i to, že finálový čas by stačil na seonirském MS na nějaké 14 místo a k mému překvapení na seniorském MS v semifinále nebyli žádní plavci, kteří by ještě věkem patřily k juniorům a jenom by MS juniorů vynechali takže výkon Čejky má rozhodně velkou váhu.

2 0
možnosti

Je to hezké a gratuluju., Doufám, že se v seniorské kategorii dokáže dostat dále než zmíněný Micka. Ne, že by mu to nešlo, ale čekal jsem více.

0 0
možnosti
OH

No, začíná to vypadat, že by se mohlo blýskat na lepší časy! Jen tak dál, je vidět, že když je kvalitní trenér a kvalitní závodník, tak se s tím dají dělat divy.