Hosté vůbec nevystřelili

-
Dva domácí hráči upadnou, když couvají při útočném výpadu Jablonce. Nebo: rozeběhnutý Návrat zakopne o nohy rozhodčího Beneše. Komické scény bavily diváky víc než fotbal. Jablonec za celý zápas ani jednou nevystřelil na branku! Ofenzivní složení mužstva bylo jen slibnou zástěrkou. Hráči s sebou vláčeli míč, měli ho více času v moci, kombinovali, ale nic nevytvořili. "V poli hezká hra, ale neplodná. Budu radši za špatnou hru, ale s vítězstvím," řekl trenér hostí Jindřich Dejmal. Průrazným a jednoduchým stylem dominovali Bohemians. O první gól se postaral Zdráhal, který se vrátil z hostování v Turecku. Hned ve 12. minutě skluzem proměnil centr Návrata. Ještě do přestávky mohl zvýšit, avšak neproměnil sólo. "Míč jsem si nechtěně odkopl levačkou," vysvětlil útočník. Ve druhém poločase hosté postupně odpadli. Nejprve Melecký trefil břevno a pak Vomáčka pojistil vítězství parádní střelou pod břevno. "Výborně jsme bránili, soupeř kombinoval, ale fotbal se rozhoduje před brankou," řekl domácí kouč Vlastimil Petržela. Po děsivých výsledcích ze začátku jara své mužstvo pochválil, potřetí za sebou už nedostalo gól.

Branky: 12. Zdráhal, 79. Vomáčka. Rozhodčí: Beneš. ŽK: Hrbek, Zdráhal, Freisler - Vávra, Kordule. Diváků: 2925. Poločas: 1:0.

Bohemians: Čontofalský - Hrbek - Obermajer (46. Freisler), Vomáčka - Janáček, Melecký (79. Petrouš), Návrat, Culek, Kulig - Klago (55. Mareš), Zdráhal.

Jablonec: Podhajský - Havlíček - Kordule, Skuhravý - Vávra (55. Slezák), Papoušek, Jirousek, Nečas (73. Budka), Weber - Holub, Vyskočil (71. Čížek).

Témata: Výsledky Fotbal