Diskuze

Skokan Koudelka skončil v Kranji třetí

Sedmnáctiletý český skokan na lyžích Roman Koudelka vybojoval třetí místo v závodu letní Grand Prix ve slovinské Kranji. Na stupně vítězů se dostal díky nejdelšímu skoku dne, když ve druhém kole dolétl na hranici 107 metrů. Po prvním kole figuroval na sedmém místě. Závod vyhrál švýcarský reprezentant Simon Ammann před druhým Wolfgangem Liotzlem z Rakouska. Další český skokan Antonín Hájek skončil patnáctý, Jakub Janda čtyřiadvacátý.

Kapitan_John_H_Miller

2. 9. 2006 22:38
!!!
Janda měl štěstí, že ho defakto minula změna lyží a hubnutí... tento rok se teprve ukáže, jak na tom je!
0 0
možnosti

Bjoern Einar Aarne Broathen

2. 9. 2006 19:48
Nikdy,..
se ýkonost z LGP nepromítla do FIS SP .  Janda byl výjmkou.  Loitzl, Amann jinak budou bubnovat stejně jako 4 roky před tím. Janda katastrofa, ale když si sežene soukromý psychologický team, můžou se stupně opět dostavit .
Koudelka ? Aspoň naděje do budoucna. Ať Jež visí, jestli Koudis na MS v Sapporu neulítne na HS 100ce v prvním kole na 109 m a senzačně nezíská zlato, jako Benkcich ze Slovinska, po kterém dnes  neštěkne ani liška.