Týmy Karviné a Prešova ještě neprohrály

• 1
Praha - Házenkáři Karviné a Prešova si i po čtvrtém kole interligy udrželi svoji neporazitelnost. Severomoravský tým zdolal Frýdek-Místek 33:28 a je na prvním místě díky lepšímu skóre, slovenský celek na domácí palubovce porazil pražskou Duklu. Bez bodu jsou na dně tabulky Bardejov a Košice.

Karviná - Frýdek-Místek 33:28 (16:14)
Domácí zlomili odpor Frýdku-Místku až v druhé půli. Jedenáct branek dal kanonýr Horák a chytil se brankář Láníček, který v 15. minutě vystřídal Puteru.
Nejvíce branek: Horák 11, Kust 5, Mrózek 4/1, Sobol 4 - Toms 9/4, Sklenák 8/1. Rozhodčí: Macharáček, Dostál. Sedmimetrové hody: 6/4 - 6/5. Vyloučení: 8:11. ČK: 34. Požárek - 55. Straka. Diváci: 600.

Prešov - Dukla Praha 32:25 (20:14)
Domácí nenechali nikoho na pochybách, kdo je favoritem utkání. Rychlou hrou postupně zvyšovali náskok, který ve druhém poločase narostl až na devět branek. V závěru zápasu dal trenér domácího družstva příležitost všem hráčům z lavičky.
Nejvíce branek: Antl 11/3, Tabačko 5, Huňady a Kukučka po 4 -
Brabec 6, Větrovec 5/1. Rozhodčí: Brunovský, Šanda. Sedmimetrové hody: 3/2 - 1/1. Vyloučení: 9:5. ČK: Tumidalský - Brabec. Diváci: 1200.

ŠKP Bratislava - MHK Košice 26:23 (9:9)
Sedmimetrové hody: 5/3 - 3/3. Vyloučení: 10:8. Diváci: 250.  V průměrném zápase dominovala bojovnost. Závěr zápasu lépe zvládli domácí, když výborným výkonem zaujal zejména Tarhai.
Nejvíce branek: Kozlov 9/3, Tarhai 5, Petro a Dudáš po 3 - Kolesár 7/3, Justus 6, Pecha 3. Rozhodčí: Sivák, Kavulič.

Sečovce - Bardejov 27:24 (17:9)
Mladý tým Sečovců měl utkání od začátku pod kontrolou. Již v 8. minutě vedli domácí 6:2 a za stavu 27:19 před konce duelu dal trenér příležitost lavičce, a proto Bardejov zkorigoval stav.
Nejvíce branek: Gamrat 6/1, Kučera 4 - Seman 8/2, Buzinka 4. Rozhodčí: M. Leško, P. Leško. Sedmimetrové hody: 5/2 - 4/3. Vyloučení: 7:7. Diváci: 500.

MŠK Považská Bystrica - Nové Zámky 31:26 (13:12)
Domácí nastoupili bez dlouhodobě zraněného Buchty, ke kterému se přidal i Opoldík, ale už s Korňanem. Na obou stranách střelecky dominovali sourozenci Stráňovští; Tomáš dal za Bystrici devět branek a jeho bratr Martin za Nové Zámky o jeden více.
Nejvíce branek: T. Stráňovský 9/2, Zaťko 6, Kozák 5 - M. Stráňovský 10, Braško 5/1, Ivanov 5. Rozhodčí: Beňo, Rančík. Sedmimetrové hody: 3/2 - 2/1. Vyloučení: 5:10. ČK: Korňan - Mojzes. Diváci: 500.

Hranice - Zubří 25:32 (16:16)
Domácí sice vedli v úvodu o pět branek, ale vlastními chybami a nepřesnostmi pomohli hráčům Zubří do poločasu vyrovnat. Ve druhé části Zubří předčilo Hranice v útočném projevu.
Nejvíce branek: L. Veřmiřovský 10, M. Veřmiřovský 5, Bergendi 3 - Titkov a Hrachovec po 6, Mičkal 4. Rozhodčí: Bauer, Tvrdoň. Sedmimetrové hody: 3/2 - 3/2. Vyloučení: 6:5. Diváci: 500.

HK Sokol Kostelec na Hané - Brno 32:31 (13:15)
Domácí se v prvním poločase dopouštěli mnoha technických chyb a hosté se dostali do vedení. Ve druhém poločase Kostelec dotáhl náskok a v závěru dokázal strhnout vítězství na svou stranu.
Nejvíce branek: Zaťko 7/3, Kovařík 7, Veselý 6/5 - Motl 7, Piskač 6/2, Buriánek 5. Rozhodčí: Měšťánek, Macho. Sedmimetrové hody: 8/8 - 2/2. Vyloučení: 5:9. ČK: Sedláček (Brno). Diváci: 300.