Hana Martinková z Mostu pálí v utkání proti Porubě.

Hana Martinková z Mostu pálí v utkání proti Porubě. | foto: Ondřej Bičiště, MF DNES

Házenkářky Mostu jsou bezchybné. V dohrávce jasně porazily Veselí

• 0
Házenkářské mistryně z Mostu drží i v novém ročníku stoprocentní bilanci. V dohrávce 6. kola interligy porazily Veselí nad Moravou 26:19 a upevnily si první místo v tabulce.

Úřadující mistryně si vypracovaly už do poločasové přestávky pětigólový náskok (12:7) a i po změně stran potvrdily roli favorita.

Most, který o uplynulém víkendu postoupil do 3. kola Poháru EHF a ve středu do čtvrtfinále české pohárové soutěže, vede tabulku o dva body před slovenským triem Michalovce, Šala, Partizánske. Veselským Panenkám patří se dvěma výhrami osmé místo.

Soutěž má nyní reprezentační pauzu vyhrazenou startu kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2014. Národní tým se sejde v neděli právě v Mostě, kde ve středu bude hostit Portugalsko. Dalším soupeřem českého celku bude 27. října domácí Polsko.