Diskuze

Bertogliati střídá ve žlutém Armstronga

Švýcarský cyklista Rubens Bertogliati vyhrál překvapivě první etapu závodu Tour de France, jejíž trasa vedla kolem Lucemburku a měřila 192,5 kilometru. V cíli přespurtoval Němce Erika Zabela a svlékl ze žlutého trikotu vedoucího jezdce průběžného pořadí Američana Lance Armstronga, který vyhrál sobotní prolog. Na třetím místě dojel Australan Robby McEwen. Bertogliati zaskočil v cíli spurtérskou elitu v čele s Zabelem, pro kterého vypracovali slušnou pozici jeho stájoví kolegové z Telekomu.

bakalář
Zajímalo by mě, koho teda viděl Robert Bakalář na Eurosportu vyhrát etapu, pořád mluvil o nějakém Litevci nebo Lotyšovi .... ? ? ?