Diskuze

Zpackaná poslední čtvrtina. Nymburk v Lize mistrů nestačil na PAOK Soluň

Basketbalisté Nymburka ztratili výborně rozehraný zápas a ve 4. kole Ligy mistrů na pražské Královce prohráli s PAOK Soluň 71:75. Na začátku poslední čtvrtiny přitom vedli o patnáct bodů.
PH

Asi to možná chtělo, když se vedlo o 15, dát tam na dvě tři minutky, do rotace více hráčů. Ke konci ty opory byly bez šťávy. A i jindy vynikající Hruban nebyl v pohodě. Dělal zbytečné fauly a časté gestikulace směrem k rozhodčím naznačovaly, že nebyl v pohodě a taky měl být asi na chvíli stažen.

Ale zápas jinak moc hezký a je třeba držet palce, aby poslední dva zápasy byly výhry.