Diskuze

Washington se Satoranským prohrál v Detroitu košem z poslední sekundy

Vyrovnaný zápas se smolným koncem odehráli basketbalisté Washingtonu na půdě Detroitu. Prohráli o jediný bod - 112:113. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál v dresu Wizards pět minut. Kromě jedné ztráty a faulu si za účast na palubovce připsal deset záporných bodů, do statistik se ale nezapsal.

J36a51n 31B65r43i32c52h69t20a

22. 1. 2017 16:30

K zapasu SAS vs Cle,moc pekny zapas,na to,ze SAS bylo bez TP a PG si s tim poradili dobre. Az mam pocit,ze Lee jim pasuje do sestavy lepe a Murry se zacina ukazovat ve velmi dobrem svetle. Mohl by s KL utvorit peknou dvojku do budoucna. Jinak kdyby to KL posledni 3 minuty netlacil tak moc na sebe,tak k prodlouzeni ani nemuselo dojit.

0 0
možnosti

K69a41r36e15l 20D93u16t10ý

22. 1. 2017 16:33

Oni tak nějak pravidelně hrajou líp bez těhle dvou...

1 0
možnosti

Thomas 41 bodů a nestačilo, škoda zvlášť po té trojce Roziera. Snad Celtics vyjdou další zápasy.

1 0
možnosti

Dneska jsem to nevidel, ale podle reakci na FB nas obrali rozhodci. Nic noveho pod sluncem, Bulls se vzdycky nadrzuje.

0 0
možnosti

Samozřejmě. Faul Cousinse na Wada nebyl. A to rozhodlo, zářez rozhodčích. Ta jedna šestka. Že v posledních 40 vteřinách necháš soupeře dvakrát doskočit v útoku a ztratíš dva balóny, to už s tím nemá nic společného.

1 0
možnosti

Je možné za 5 minut pobytu na hřišti když vím, že musím, neudělat ani jednu významnou statistiku ? Neviděla jsem to, ale samé nuly mi nejdou do hlavy.

LBJ poslední minutu před OT hodně potrápil jinak vynikajícího Kawhiho. Všechny body dal a Kawhiho ubránil. Ještě jsem neviděla na takové úrovni, aby někdo tak někomu znepříjemnil vyhození z autu. To bylo na učebnice a skripta. Dobtý špíl.

1 0
možnosti

Jde to. Když nevystřelíš, přihrávkou nic nevytvoříš a nechodíš aktivně doskakovat, tak proč by ne... Ale to je obecné, zápas jsem neviděl :-)