Diskuze

Harden nechal zahrát Capelu, Houston se tlačí do čela. Lakers se chytli

Pro Jamese Hardena skončila další střelecká série, po deseti zápasech nepřekonal hranici 35 bodů. Důležitější však je, že basketbalový Houston uspěl ve 12. z posledních 14 utkání NBA. Doma přehrál Denver 125:113 a pořadím Západní konference vyšplhal na čtvrté místo. LA Lakers bez LeBrona Jamese podruhé vyhráli, v Dallasu 107:97.

A když už jsem teda narazil na Necky. Kenneth Faried zatím ještě žije! V Milwaukee 27 minut 21+10, pak tři zápasy, 0 minut, v Bostonu 29 minut 13+12.

1 0
možnosti
VS

Ja teda netusim kto je v HOF, ale DeRozan a HOF sa daju pouzit v jednej vete?

DS

Ta západní konference je letos fakt zábavná. Koukal jsem předevčírem na Kings vs. GSW a byl to vyrovnanej krásnej basket, překvapivej od těch mlaďochů. Třetí titul v řadě GSW nedaj :-)

0 0
možnosti

Warriors 26-14 v suchém triku, bez Cousinse, který už prý naplno trénuje, Curry vynechaných 11 zápasů, Green 14. Těch smajlíků jsi na konec měl přidat daleko více.

0 0
možnosti
MP

Nechce se mi to hledat. Co je s Porzingisem, kdy se vrátí?

0 0
možnosti

Viděl bych to na příští sezónu.

0 0
možnosti
JP

Ingram s ballem dneska asi pěkně. Doufám, že jim navázání na výkon nebude trvat tradičních 8-10 zápasu :)