Diskuze

Belgie si vyšlápla na Litvu, rozhodující koš muselo potvrdit video

Basketbalisté Belgie na mistrovství Evropy překvapivě porazili obhájce stříbrných medailí Litvu 76:74, jejich rozhodující koš muselo potvrdit video.
RH

To je zase řečí. Jo, dnes to nešlo, ale to se stane i lepším týmům. Co mají třeba říkat Rusáci s bilancí 0-3? Litva padla s Belgií, Frantíci horko těžko zdolali Finy po prodloužení... Teď je den volna a po něm se uvidí proti Belgii a Litvě, jak jsme na tom. ;-)

0 0
možnosti
MC

Tak hotovo.Radši ani nedali on line.Ani postup ještě jistý není. Byli pomalý,útočili do zformované obrany

0 0
možnosti
LT

hrajeme otresne. nechapu co tam dela welsch. a ten american... nevim. prohra s takovymi nazdarky....

1 4
možnosti
KC

Zase znalec :P Ten američan dal 11 bodů a byl náš třetí nejlepší hráč. Welsch, ano hrůza, ale to se ví dlouho. Dneska hlavně trestné body. Hrůza!! Toi je taková česká specialitka. Měli by to trenovat do padnutí. Co se dá dělat. Teď bude rozhodující porazit Belgii. Ale bude to další těžkej zápas. Každopádně máme den na regeneraci a to je dobré.

0 0
možnosti
MC

Oba těsně .Tak kluci pojďte to ještě zvrátit. O 9 po 3. čtvrtině se ještě dá. Zvlášť když Belgie s domácími zahajovací utkání prohrála.