Diskuze

Basketbalisté Nymburku a Nového Jičína jsou jednu výhru od semifinále

Dva týmy v basketbalové lize mužů dělí jediné vítězství od semifinále play-off. Obhájce titulu z Nymburku uspěl na palubovce USK 103:70 a ujal se ve čtvrtfinálové sérii vedení 2:0. Stejný kousek se povedl i Novému Jičínu, který vyhrál v Opavě 85:70. Vyrovnala naopak Ostrava, která porazila Děčín 103:91 a v páteční předehrávce přestřílel Liberec 105:99 Prostějov.
MJ

bugaboo

26. 4. 2009 13:08
NH Ostrava

Ostrava včera v 2. čtvrtině hrála nejlepší basket, jaký jsem je v této sezóně viděl hrát, a to jsem byl na skoro všech domácích zápasech...Bylo to skoro exhibiční, diváci i hráči byli v euforii, hlavně Robinson, Arnold a Mitchell - ta útočná síla byla k nezastavení..ve 2. polovině už viditelně polevili a poslední čtvrtina - to se mi zdálo, jako by se kluci šetřili na další zápas..Snad jim to bude v Děčíně něco platné a dokážou tam vyhrát - zasloužili by si to zato, co včera předvedli!!!

0 0
možnosti
TN

Tomstersson

26. 4. 2009 13:04
Včera

to byla pěkná nakládačka v 2/4. Hlavně Robinsonových 6 bodů a 2 stealy během snad 7 vteřin. R^ Doufám, že kluci tentokrát v Děčíně vydrží déle a nejlépe i se šťastnou koncovkou.