V kategorii zpěvaček panuje dusno

  11:49aktualizováno  11:49
Televizní diváci znovu vybrali své oblíbence. Jako už ostatně v anketě TýTý třináctkrát předtím. Jenomže tentokrát se objevil nový fenomén: Mnozí neslavili a ke všemu se někteří poražení zdáli být uražení. Dusno bylo zejména v kategorii zpěvaček.

FOTOGRAFIE Z TÝTÝ ZDE

Zpěvačka Lucie Bílá odešla hned po přímém přenosu, stejně jako třeba trojice z Tele Tele, nebo Miroslav Etzler, nominovaný za vítězný seriál Pojišťovna štěstí.

Neslavila ale ani Aneta Langerová, která Bílou válcuje jak na poli odborném (Anděl), tak populárním. Protože je na turné, poslali pro zakřivené zrcadlo Ondřeje Brzobohatého. Ze stejného důvodu chyběl vítězný Marek Eben. Nepřišla ani třetí nominovaná zpěvačka Helena Vondráčková.

Naopak Iveta Bartošová, která jakoby vytušila svou příležitost, na rautu jen zářila. Černé nenápadné šaty, které měla na Českých lvech, nechala doma a oblékla tyrkysovou kalhotovou róbu a střevíčky stejné barvy. Obvykle čtvrtá zpěvačka v pořadí ve společnosti moderátora a herce Zdeňka Podhůrského byla nad všechny ty třenice první trojice navýsost povznesená.

"Anetku jsem podporovala, už když začínala. V Říčanech jsem dokonce zpívala na koncertě na její podporu. Jsem ráda že vyhrála, moc jí to přeju a přála bych si, aby zůstala taková jaká je, svá," řekla iDNES Bartošová.

Sámer a Gott fandí mladým
Stejnou radost z vítězství Langerové měl i Sámer Issa. Přišel opět v doprovodu Martiny Balogové, která v přímém přenosu zazpívala dosud svou nejlepší píseň Mat dámou ze seriálu On je žena. "Kdybych posílal hlas, tak určitě Anetě. Je dobře, že přišla mladá krev," řekl iDNES Sámer. Na Gotta si ale sám netroufá. "Gott je Gott, to je fenomén, ale já jsem v pohodě. Když vidím, jak na mě fanoušci na koncertech reagují, mám radost."

Po Sámerově kolapsu v minulém týdnu, o němž se psalo, už prý není ani památky. "Nesedly mi antibiotika. Bylo mi po nich blbě, a tak mě kamarádi odvezli do nemocnice, ale za dvacet minut jsem byl zpátky doma. Antibiotika už neberu, jen nějaké vitamíny," řekl Issa. Prášky na spaní, jimiž se měl podle zpráv z tisku předávkovat, prý bere jen v nejnutnějších případech, protože odjakživa trpí nespavostí. "Jen když mám druhý den něco hodně důležitého a už jsou třeba tři ráno," vysvětlil nedorozumění.

Karel Gott dvacáté zrcátko slavil, a to i přes stále znatelnou únavu po nedávné operaci kyčle. Jeho přítelkyně Ivana Macháčková si ho vodila za ruku a starostlivě odháněla dotěrné novináře. S půlnocí se oba s omluvou rozloučili. "Měl jsem radost z dárků, fandím svým konkurentů a co se týče Lucky Bílé a Helenky, dělal jsem s nimi tak krásný věci, že mi logicky srdce velí fandit jim, ale přejme talentovaným mladým lidem úspěch," řekl iDNES.

Malý Kraus chce být vtipnější
Za Ivanu Chýlkovou cenu pro nejpopulárnější herečku přebírala Eva Holubová, ale vítězka po divadelním představení Maska a tvář, které ten večer hrála v Činoherním klubu, přece jen na chvíli dorazila. Úspěch u diváků ji samozřejmě těší a má radost i z úspěchu svého partnera Jana Krause. Na jeho talk show Uvolněte se, prosím se dívá i se synem Jáchymem.

"Divám se vždycky, pokud mi to čas dovolí," řekla iDNES. "Jáchym vždycky zuří, když je táta vtipnej. Má totiž ambice být vtipnější než on," uvedla a dodala, že Kraus není ten typ, co srší vtipem jen před diváky a doma je nudný patron. "Je vtipnej i doma," podotkla Chýlková.

Voldánová porodila, Žilková se vypařila
Nominová moderátorka Marcela Augustová odešla ještě v průběhu vysílání - hned po vyhlášení vítěze Pavla Zuny. Druhá z trojice Jolana Voldánová přijít nemohla, protože se jí v pátek narodila dcera Kateřina. Namísto Vojty Kotka, který zvítězil jako objev roku, byl víc vidět třetí v pořadí muzikant Ondřej Brzobohatý, kterého doprovázela blonďatá přítelkyně Johanka.

Za Pojišťovnu štěstí slavila úspěch Kateřina Brožová, naopak v kategorii herců díky Pojišťovně nominovaný Miroslav Etzler hned po televizním přenosu zmizel. Stejně brzy se "vypařila" trojice z Tele Tele, Veronika Žilková, Richard Genzer a Michal Suchánek, které ze hry o zrcátko vyšachovaly Hvězdy šťastného Vladimíra Hrona.

Martina Kociánová a Lubomír Lipský na rautu po předávání cen v anketě Týtý. (2.4. 2005)

Herečku Evu Holubovou doprovodil režisér Tomáš Vorel. Z piety ke svému nejnovějšímu filmu Skřítek měl Vorel jednoho skřítka celý večer při sobě.(2.4. 2005)

Jaromír Hanzlík předával cenu TýTý za nejúspěšnější seriál roku. S Terezou Brodskou, kterou spolu s Janou Brejchovou několik let vychovával, se na rautu potkali, ale nebavili. (2.4.2005)

Michala Novotného doprovodila do pražského Top Hotelu Praha přítelkyně Simona Zemanová.(2.4. 2005)

Kateřina Brožová s bývalým přítelem, multimilionářem Petrem Kovarčíkem. (2.4. 2005)

Zpěvačka Lucie Bílá přišla se svým snoubencem Václavem Bártou jako jediná ze tří nominovaných zpěvaček, ale odešla s prázdnou a hned po skončení televizního přenosu odešla. (2.4. 2005)

Iveta Bartošová, Hana Zagorová a Štefan Margita v pražském Top hotelu Praha, kde se předávaly cený TýTý za rok 2004. (2.4 2005)

Iveta Bartošová, Zdeněk Podhůrský a Lucie Bílá ještě netuší, koho zvolili diváci jako zpěvačku roku. (2.4. 2005)

Pavel Zuna si odnesl svou cenu za nejpopulárnějšího moderátora. Večer ho doprovázela manželka Andrea. (2.4. 2005)

Karel Gott dostal dvacáté zrcadlo. Vyhlášení ankety TýTý 2004, 2.4. 2005.

O image Vladimíra Hrona pečovala manželka. K jednomu zrcadlu za nejoblíbenějšího baviče získal ještě druhé - za svůj pořad Hvězdy, které nehasnou. (2.4. 2005)

Herečka Eva Holubová, kterou doprovázel režisér Tomáš Vorel se skřítkem, převzala cenu za kamarádku Ivanu Chýlkovou. (2.4. 2005)

Miroslav Donutil si odnesl cenu za nejpopulárnějšího herce. Přišel s manželkou Zuzanou. (2.4. 2005)

Muzikant a moderátor loňské SuperStar Ondřej Brzobohatý si užívá zrcadlo slávy, které převzal za nepřítomnou Anetu Langerovou. Jeho hereckou etudou se baví i Vojta Kotek, který si pro svou cenu v kategorii objev roku teprve půjde. (2.5. 2005)

Ivana Chýlková dorazila až po divadelním představení z Činoherního klubu. (2.5. 2005)

Sedmnáctiletý Vojta Kotek děkoval za start kariéry kolegovi Petrovi, který byl shodou okolností nominován ve stejné kategorii objev roku. Není pochyb, že měl na mysli Petra Lesáka, který na ČT uvádí pořad Vypadáš skvěle! (2.4. 2005)

Vojta Kotek s cenou TýTý v kategorii objev roku. (2.4. 2005)

Ivana Chýlková: Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo je na světě nejpopulárnější? (2.4. 2005)

Eva Holubová, Tomáš Vorel a Ivana Chýlková se zrcadalem Kurta Gebauera pro nejpopulárnější herečku roku 2004. (2.4. 2005)

Reřisér Jiří Adamec se dvěma zrcadly za nejlepší seriál (Pojišťovna štěstí) a za absolutní vítězství. (2.4. 2005)

Sámer Issa

Martina Kociánová s manželem Tomášem Turečkem, šéfradaktorem české verze National Geografic. (2.4. 2005)

Herečku Zdeňku Žádníkovou nominovala televize Prima v kategorii Objev roku a v konkurenci kolegy Tomáše Krejčíře, Ondřeje Brzobohatého a dalších skončila překvapivě druhá, za Vojtou Kotkem. (2.4. 2005)

Herec Miroslav Etzler byl nominovaný v kategorii Herec roku, ale trumfnul ho Miroslav Donutil. Úspěch však slavil seriál Pojišťovna štěstí, v němž hrál hlavní roli a jehož další pokračování se připravuje. Etzler se objeví také v pokračování rodinných příběhů Marie Poledňákové Jak se krotí krokodýli v roli otce (namísto Františka Němce). Herec je na vrcholu popularity, ale o pozornost moc nestojí. V sobotu odešel hned po skončení přímého přenosu. (2.4. 2005)

Robertu Zárubovi blahopřál k ceně za nejpopulárnějšího sportovního komentátora někdejší "sporťák" z ČT Ota Černý. (2.4. 2005)

Jan Révai s přítelkyní. (2.4. 2005)

Ondřej Brzobohatý s přítelkyní Johankou Indrákovou. (2.4. 2005)

Jaromír Hanzlík sleduje čas. Pozoruje ho Radek John a jeho žena Zlata Adamovská. (2.4. 2005)

Zdeněk Podhůrský a Iveta Bartošová

Ondřej Brzobohatý s přítelkyní Johankou. (2.4. 2005)

Sportovní redaktořI z ČT Ivana Bednaříková a Petr Svěcený. (2.4. 2005)

Karel Gott a Vladimír Hron si potřásli rukama. (2.4. 2005)

Dva z nominovaných v kategorii Objevu roku: Vojta Kotek a Libor Bouček. Dělali, že se nevidí... (2.4. 2005)

Karel Gott s Ivanou Macháčkovou na předávání cen TýTý. (2.4. 2005)

Lucie Bílá s Václavem Bártou na TýTý 2004. (2.4. 2005)

Karel Gott na předávání cen TýTý 2004 - opět jako vítěz. (2.4. 2005)

Robert Záruba s cenou TýTý. Překvapivě byl na pódiu právě on nejvtipnější ze všech. (2.4. 2005)

Karel Gott dostal francouzské barvy. (2.4. 2005)

Votka Kotek a Ondřej Brzobohatý při předávání cen TýTý za rok 2004. (2.4. 2005)

Nejúspěšnější současný český skokan na lyžích Jakub Janda s přítelkyní. Na Týtý předal jednu z cen.

Režisér Jiří Adamec děkuje za cenu za seriál Pojišťovna štěstí.(2.4. 2005)

Miroslav Donutil s cenou TýTý, kterou získal v kategorii Nejpopulárnější herec. (2.4. 2005)

Miroslav Donutil se synem Martinem. (2.4. 2005)

Sámer Issa na předávání cen TýTý s Martinou Balogovou. (2.4. 2005)

Jan Přeučil s manželkou na předávání cen TýTý 2004. (2.4. 2005)

Michal Suchánek odešel hned po přímém přenosu, stejně jako Veronika Žilková a Richard Genzer. (2.4. 2005)

Pavel Soukup s manželkou. (2.4. 2005)

Peter Kovarčík předčítá Kateřině Brožové blahopřejné SMSky... (2.4. 2005)

Vladimír Hron s manželkou (2.4. 2005).

Předseda KSČM Miroslav Grebeníček nechyběl jak na předávání Nováckých cen Anno, tak na TýTý. Oslavoval možná také vítězství vlivu komunistů na současnou politickou reprezentaci. (2.4. 2005)

Moderátorka Pavla Charvátová s postavou modelky. (2.4. 2005)

Dana Morávková na Týtý 2004

Ivana Macháčková o Karla Gotta pečovala celý večer. (2.4. 2005)

Ivana Macháčková, Vladimír Hron a Gottova dcera Lucie (2.4. 2005).

Autor:
  • Nejčtenější

Manželka Pavlína Pořízková dědit nebude, napsal v závěti Ocasek

Muzikant Ric Ocasek (†75) zemřel náhle letos v září, dva týdny po operaci srdce. V závěti uvedl, že své manželce, české...

Youtuberka Třešničková poprvé ve společnosti. Ukázala jizvy po popáleninách

Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (24), známá na sociálních sítích pod jménem Týnuš Třešničková, se po...

Mám rád všechno extrémní. I ženské vyšperkované plastikami, říká Vémola

Obdivuje zápasníka Gustava Frištenského, herce Arnolda Schwarzeneggera a zpěváka Karla Gotta. Bojovník MMA, rváč, dříč,...

Čeká nás velká jízda, říká podruhé těhotná Marie Doležalová

Marie Doležalová (32) se na sociálních sítích pochlubila radostnou novinkou. Herečka s tanečníkem Markem Zelinkou (32)...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Nechci se nijak omezovat, říká Slováčková léčící se s rakovinou prsu

Anna Julie Slováčková (24) se minulý týden svěřila s tím, že u ní lékaři při pravidelné kontrole zjistili zhoubný nádor...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

  • Další z rubriky

Žádost Neila Younga o americké občanství odložili, prý kvůli marihuaně

Kanaďan Neil Young uvedl, že jeho žádost o získání amerického občanství byla prozatím odložena, zčásti kvůli tomu, že...

Návrat do Čech navrhl manžel, zkoušíme to na rok, říká Tereza Maxová

Tereza Maxová (48) se s celou rodinou vrátila zpět do Čech. Modelka se svěřila s tím, že za návrat může hlavně její...

Z profesionality Karla Gotta bychom si měli vzít příklad, míní Fanánek

Lou Fanánek Hagen (53) zavzpomínal v Limuzíně s Mírou Hejdou na spolupráci s Karlem Gottem (†80). Člen skupiny Tři...

Terapie tmou je medicína pro duši, říká filmový Havel

Herec Viktor Dvořák (40) prozradil, že v minulosti absolvoval terapii tmou. Letošní držitel Ceny Thálie v primácké Show...

Najdete na iDNES.cz