Každý z nás je na světě už poněkolikáté, věří Lenka Filipová

  16:01aktualizováno  16:01
Lenka Filipová (65) přiznala, že věří na minulé životy. „Pokud má ten současný život více různých podob, nevadí to. Ten můj byl až moc dlouho klidný a teď v posledních letech je naopak jako horská dráha,“ řekla Filipová v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou.

„Život mě baví. Dostala jsem od něj takovou injekci. Sice se říká, že máme za sebou nejspíše mnoho životů... ale co když ne? Ten život, co žijeme teď si musíme hezky užít a případně si něco vzít z těch minulých. Nechci se tu nějak esotericky rozpovídat, ale věřím na to, že jsme tu poněkolikáté. Pokud má ten současný život více různých podob, nevadí to. Ten můj byl až moc dlouho klidný a teď v posledních letech je jako horská dráha,“ říká Lenka Filipová.

Fotogalerie

Zpěvačka a kytaristka tvrdí, že v soukromí je daleko klidnější než na pódiu. „Jsem živel, trochu choatik. Jsem rozlítaná a pořád se učím stát nohama na zemi. Na jevišti se většinou vybíjím. Nezdá se to, ale energie, která z vás na koncertě jde a kterou dáváte do písniček je hutná,“ míní Filipová.

Jak často se muzikantka potkává ať už na pódiu, či doma s dcerou Lenny, která je také úspěšnou zpěvačkou? „Teď jdeme každá hudebně jinou cestou, ale vzájemně se podporujeme a velmi si rozumíme v tom, co která v muzice chceme a kam míříme. Dcera říká, že se překvapivě nacházím stále v nových muzikantských polohách. Řekly jsme si, že až se někam hudebně posuneme, tak uděláme společně nějaký nový projekt a potkáme se společně opět na jevišti.

V roce 2017 se Lenka Filipová po téměř roční pracovní přestávce, kdy bojovala s vážným selháním imunity vrátila na pódia. Fanouškům muzikantka zpětně vysvětlila, proč se odmlčela a přestala na čas vystupovat.

„Cítím, že vysvětlení vám dlužím, a proto bych vám chtěla říci, že šlo o vážné selhání imunity. Následné léčení mám za sebou a nyní regeneruji a začínám se připravovat na další sezonu. Všem, kteří mně píší a podporují mě, moc a moc děkuji za jejich srdečné a láskyplné reakce a věřte, že se už teď na vás všechny moc moc těším,“ uvedla tehdy Filipová na Facebooku. 

Celý rozhovor sledujte na ÓČKO STAR

Pořad Limuzína s Mírou Hejdou můžete sledovat každý týden v premiéře ve čtvrtek od 17 hodin, v repríze pak v sobotu od 11:00 nebo v neděli od 18:00.

Autor:

Nejčtenější

„Aquaman“ Momoa se v rámci boje proti plastům po sedmi letech oholil

Jason Momoa na premiéře filmu Aquaman (Los Angeles, 12. prosince 2018)

Hvězda filmu Aquaman a seriálu Hra o trůny, herec Jason Momoa (39) se poprvé po sedmi letech oholil. „Stop vodě v...

Očkování jsem ohlídala u dcer, u Jiřího mě to nenapadlo, říká Menzelová

Jiří Menzel a Olga Menzelová (Výstava Václavák, 6. 11. 2017)

Olga Menzelová (41) tvrdí, že vážné nemoci, kterou prodělal její manžel Jiří Menzel (81), se dalo snadno předejít....

Moje dítě, které jsem považovala za syna, je dcera, říká Theronová

Charlize Theronová na Oscarech (Los Angeles, 24. února 2019)

Charlize Theronová (43) má dvě děti, které adoptovala coby malé kojence. Nejdřív chlapce Jacksona (7) a poté dívku...

Maroš Kramár se po dvaceti letech rozvedl s právničkou Nikitinovou

Maroš Kramár a Nataša Nikitinová (Československý ples v pražském Obecním domě,...

Slovenský herec Maroš Kramár (59) se po dvacetiletém manželství rozvedl s právničkou Natašou Nikitinovou (51), se...

Řepku hledá policie. Nepřebírá poštu, soud nemůže rozhodnout o jeho vězení

Tomáš Řepka

Pracovnice trestní kanceláře Okresního soudu Praha-západ se obrátily na policii, aby našla bývalého fotbalistu Tomáše...

Další z rubriky

Zemřel lucemburský velkovévoda Jean. Bylo mu 98 let

Lucemburský velkovévoda Jean (Lucemburk, 3. října 1999)

Ve věku 98 let zemřel velkovévoda Jean, který stál v čele Lucemburska od roku 1964 do své abdikace v roce 2000. Za jeho...

Macaulay Culkin žertuje, že se snaží získat Oscara in memoriam

Macaulay Culkin na udílení American Music Awards (Los Angeles, 9. října 2018)

Macaulay Culkin (38) je známý svým smyslem pro humor a také tím, že nebere showbyznys moc vážně. Rád si střílí z kolegů...

Princ Louis slaví první narozeniny. Jeho nové fotky pořídila maminka Kate

Princ Louis na snímku vévodkyně Kate u příležitosti jeho prvních narozenin...

Britský princ Louis slaví 23. dubna první narozeniny. Královský palác k této příležitosti zveřejnil jeho nové portréty....

Najdete na iDNES.cz