Nehoda se stala před třetí hodinou odpoledne. Na místo vyjely jednotky hasičů z Berouna.
„Třiasedmdesátiletý řidič osobního auta zatím z nezjištěných příčin vjel do protisměru, kde se střetl s autobusem,“ uvedla mluvčí středočeské policie Jana Šteinerová.
„V autobusu cestovalo osm lidí. Řidiče jsme z osobního vozu dostali pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení,“ sdělil mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.
Vyproštěný řidič utrpěl podle mluvčí středočeských záchranářů Petry Effenbergerové vážná mnohočetná poranění, do nemocnice ho přepravil vrtulník.
„Záchranáři na místě ještě ošetřili ženu se středně těžkým zraněním hlavy a tři lidi, jejichž stav nevyžadoval převoz do nemocnice,“ dodala.
Hasiči dále řeší unikající naftu, podle odhadů vyteklo z autobusu i auta až 350 litrů.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.