Diskuse k článku

Hokejová Třebíč shání miliony. Klub pozdě platí hráčům

Horácká Slavia je v tabulce první ligy až na předposledním třináctém místě. Generální manažer Karel Čapek připustil, že klub vyplácí prémie hráčům se zpožděním.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

MBM

A co začít pracovat??

Klub ročně sežene :

13 mil od města Třebíč,1,5mil ČEZ,1,0 mil Mann Humel,1,5 mil diváci ,1,0 mil - huhtamaki,ave,kapucin,pbs , 0,5mil drobní partneři

A co třeba usilovněji hledat mezi drobnými partnery? Touto cestou šla HC DUKLA. Třebíč malým partnerům nic nenabízí snad je VIP cardu. Nechtělo by to vytvořit nějaký program pro drobné partnery? Prostě se v Třebíči nepracuje s každou korunou.

Dále Třebíč má odchovance Martina Erata, který dodnes bydlí v Třebíči, a proč mu klub nenabídl se stat reklamní tváří klubu či mediální tváří? Mohlo by to zlepšít image klubu a dát cejch důvěry.

Za deset let Třebíč přišla v hledišti o 2 500 diváků a nikdo to neřeší? Není vize klubu není koncepce klubu, diváci ztrácí zájem a klub a sounáležitost s klubem. Rok co rok se mění kádr a diváci si nevytváří vztah ke klubu!

0/0
30.12.2011 13:34

Krokodýl

Kde vzít a nekrást?

A kdo by taky spozoroval v Třebíči hokej, když prakticky všechny větší firmy, které v regionu působily, tak byly postupně zlikvidovány. A těch pár malých firem, co žijou z ruky do huby, to tady nespasí. Situaci by hodně prospěl velký a silný investor, ale toho zdejší podnikatelsko-mafiánská klika do regionu nepustí. Přišli by o levnou pracovní sílu.

Za těchto okolností je spodivem, že v Třebíči se 1.liga na slušné úrovni a s minimálním rozpočtem hraje už 14 let.

0/0
29.12.2011 20:47

Najdete na iDNES.cz