Podle čínského kalendáře se brzy rozloučíme s dřevěnou Kozou a přivítáme nové znamení – ohnivou Opici, která je chytrá, láskyplná, ale i pěkně nevypočitatelná. Co nás tedy vlastně čeká? 


Zdraví


Po fyzické stránce na tom budeme dobře, což se dá ještě podpořit lehkou stravou s dostatkem vitaminů, spánku i pohybu na čerstvém vzduchu. Psychicky nás ale čeká jízda na horské dráze – jednou nahoře, jednou dole. Budeme velmi citliví a těžce poneseme změny, které budou jiné než naše očekávání. Chce to jasnou mysl, nepropadat černým myšlenkám či návalům vzteku a nebýt vztahovační a zatrpklí. Vždycky se najde nová cesta, která může být nakonec lepší než původní plán. Všechno máme ve své hlavě, i zdraví.Vztahy


V minulosti většina lidí o pevný vztah zrovna nestála – nechtěla se vázat, uzavírat sňatky. A tak rodiny moc nefungovaly. Letos tomu bude jinak – vrátí se k nám láska. Doba už rozhodně nebude přát románkům na jednu noc, ale pevným poutům. Partnerské problémy se vyřeší, přibude svateb i nově narozených dětí. Základem všeho by ovšem měla být upřímnost. Měli bychom se snažit otevřeně mluvit o tom, co cítíme, potřebujeme a co je pro nás důležité. Pokud někomu něco slíbíme, musíme to dodržet. V opačném případě se na konci roku dočkáme nepříjemných následků – všechny nedodržené sliby se vrátí zpátky jako bumerang.  


7. února startuje nová životní etapa. Nechte se inspirovat!  Více zjistíte v nové Ženě a život na straně 116!


  23:10,  aktualizováno  25. března 2019 19:07