Najít klid a mír v uspěchaném životě je snem mnohých z nás. Cesta k vnitřnímu klidu však může být často snadnější, než se zdá.

Jedním z mnoha způsobů, jak toho dosáhnout, může být relaxace, kterou je snadno zapojit do jakékoli každodenní rutiny. Zapojili jsme naše čtenářky do testování řady The Ritual of Jing od Rituals, která je inspirovaná starodávným čínským jing, jenž představuje ticho, klid a odpočinek.

10 čtenářek si vyzkoušelo očistný rituál pro vlasy. The Ritual of Jing šampon pro zářivé a hedvábně jemné vlasy od kořínků až ke konečkům. A The Ritual of Jing kondicionér, který je obohacený o multifrutový komplex, který pomáhá vyhlazovat vlasy, a kokosový olej, který vytváří vícerozměrný lesk. Jak v šamponu, tak v kondicionéru se o posílení vlasů a obnovení rovnováhy vlhkosti postará přidaný výtažek z rýže a olej z makadamiových semínek.

Rituals

100% testujících zařadilo The Rituals of Jing šampon do své každodenní hair rutiny

99% testujících si oblíbilo vůni The Rituals of Jing kondicionéru

97% testujících souhlasí s tvrzením, že The Rituals of Jing šampon dodá vlasům lesk

95% testujících souhlasí s tvrzením, že The Rituals of Jing kondicionér usnadňuje rozčesávání

94% testujících souhlasí s tvrzením, že The Rituals of Jing šampon vyživuje vlasy od kořínků ke konečkům

92% testujících souhlasí s tvrzením, že The Rituals of Jing kondicionér vyhlazuje vlasy

Dalších 10 čtenářek jsme nechali se ponořit do hluboké relaxace díky The Ritual of Jing relaxačnímu séru s čínskou mátou a jujube. Tato esence klidného stavu mysli okamžitě uvolňuje stres a zbavuje pocitu únavy. Pomocí roll-on aplikátoru jej totiž snadno nanesete přímo na čelo, spánky a krk kdykoli během dne, když budete potřebovat dodat trochu harmonie a energie.

Rituals

100% testujících si oblíbilo nanášení The Rituals of Jing relaxačního séra pomocí roll-on aplikátoru na čelo, spánky a krk

98% testujících souhlasí, že The Rituals of Jing relaxační sérum vás okamžitě uvolní od stresu a napětí

100% testujících by doporučilo The Rituals of Jing relaxační sérum své kamarádce, ideálně po józe

Rituals
  14:00
Témata: kondicionér