Rozluč se s výmluvami, které ti dosud stály v cestě. Nike+ Training Club Studio připlouvá do Prahy. Jedinečné a unikátní studio bylo speciálně postaveno, aby podpořilo všechny ženy v cestě za svým lepším já.

Studio na lodi bude umístěno na Náplavce od 28. dubna do 24. května a i ty se můžeš stát její součástí! V N+TC Studiu ti vymluvíme tvé výmluvy, protože když chceš být dobrá, musíš chtít přestat být špatná.


V N+TC Studiu ti poskytneme důvody, nástroje a jedinečný prostor, abys to alespoň zkusila. Už žádné pochyby, už žádné sebepodceňování. Všechny jsme nějak začínaly a všem nám jde něco jiného.Přidej se a zjisti, co je právě tvoje silná stránka.


Slavnostního otevření se zúčastnily i české profesionální volejbalistky Martina Bonnerová a Barbora Hermannová a podpořily tak všechny ženy v cestě za lepším já.„Holky, přijďte si zacvičit, je to opravdu krásné studio.  Když začínáte, buďte hlavně trpělivé, výsledky nepřichází hned, ale vydržte v cestě za lepším já. Když se totiž budete cítit dobře fyzicky, tak se budete cítit dobře i psychicky. Když nám to časově vyjde, určitě si přijdeme zase zacvičit. Trénovat v partě je skvělé, dokáže vás to vyhecovat k lepším výkonům.“


Přijď si společně s kamarádkami vyzkoušet lekce N+TC s elitními Nike trenéry. Čeká tě více než 200 hodin nejrůznějších tréninků a speciálních tematických lekcí. Vyzkoušet si můžeš lekce jógy, běžecké tréninky nebo hodiny zaměřené na střed těla. Kromě cvičení ti na lodi v N+TC Studiu nabídneme také testování nejnovějších produktů Nike a další zážitky, překvapení a odměny.Přijmi výzvu, staň se jednou z nás a vyraz za svým lepším já.


Sdílej své úspěchy společně s námi na sociálních sítích. Stačí přidat #zalepsija


Vstup na lekce je pouze pro holky a členky Nike+Training Clubu. Zaregistruj se do něj, poté si v zaslaném mailu vyber svou lekci a vpluj s námi vstříc novým výzvám.


www.nike.com/ntcstudio  9:46,  aktualizováno  25. března 2019 20:32