Přemýšlíte, kde začít trénovat obloučky, abyste na sjezdovce zazářila jako lyžařská hvězda? Klidně přímo v Praze!

Hoříte netrpělivostí, kdy už konečně začne lyžařská sezona? Máme pro vás tip, jak si zkrátit čekání. V mnoha rakouských lyžařských střediscích už se lyžuje... A v Praze taky! A sice ve Freestyle Kolbenka, kde můžete trénovat obloučky na špičkových simulátorech.

Jak to funguje?


Obujete si přeskáče, připnete lyže a pustíte se na pohyblivém pásu dolů. Samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora, ktery´ vám obtížnost nastaví

přímo na tělo, ať jste zkušeny´ lyžař, ktery´ jen potřebuje vypilovat techniku, nebo teprve začátečník. Nacvičíte tu skoky na lyžích i snowboardu. Pustíte se do odvážnějších kousků než na sněhu, vaše skokanské pokusy totiž končí v dopadišti plném molitanových kostek.26.–27. listopadu získejte vstup do Freestyle Kolbenka na 1 hodinu zdarma!


Navštivte poslední listopadovy´ víkend park Freestyle Kolbenka na hodinu zdarma! U příležitosti zahájení lyžařské sezony v Rakousku vás sem zve Rakouská národní turistická centrála. A abyste nečekali ve frontě a dostalo se skutečně na co největší počet zájemců, je pro vás ZDE připravena možnost registrace.


Více informací najdete na www.skokdozimy.cz.  12:44,  aktualizováno  25. března 2019 19:43