Herečky a herci Anička Polívková, Šárka Vaculíková, Kristýna Kociánová, Milan Peroutka, Tomáš Dastlík a mnozí další věnovali své věci do charitativního bazaru, který proběhne už zítra 15. května na pražském náměstí Míru. Přijďte, nakupte u nich a pomozte rodinám v krizi!

Na Mezinárodní den rodiny v úterý 15. 5. 2018 v čase 9–18:30 ožije náměstí Míru v Praze velkým jarním bazarem s hvězdným hereckým obsazením a vystoupením kytaristy Jakuba Ondry a bubeníka Štěpána Krtičky.Organizace Letní dům pomáhající rodinám v krizi oslaví tento den živou hudbou, kvalitním občerstvením a hlavně nabídkou rozmanitých módních kousků, knih a dalších věcí do domácnosti. Do bazaru věnovali své věci i známé tváře - herečky Denisa Pfauserová, Anička Polívková, Patricie Solaříková, Šárka Vaculíková, Kristýna Kociánová, Štěpánka Fingerhutová, Tereza Vítů a herci Milan Peroutka, Tomáš Dastlík, Michal Kern a patron Letního domu Petr Vacek. A mnozí z nich se bazaru aktivně zúčastní v roli prodávajících.„Výtěžek z bazaru napomůže k pozitivním změnám v 28 rodinách. A navíc recyklace zboží prospívá životnímu prostředí! O důvod navíc, proč být při tom,“ zve na bazar Martina Veselá z Letního domu.
Tuto charitativní akci můžete podpořit svojí návštěvou a/nebo zakoupením vždy jedinečných Císařových nových šatů. Děkujeme všem, kteří se do sbírky věcí zapojují. Více informací najdete ZDE.

  16:19,  aktualizováno  26. března 2019 10:56