Už 19. listopadu proběhne v O2 aréně akce FMX Gladiator Games, nejstarší evropská freestyle motokrosová show. Uvidíte extrémními výkony, ze kterých se tají dech.

Letos potvrdil svou účast také Robbie Maddison, legendární australský jezdec, který na své motorce předvádí skoky odporující mnoha fyzikálním zákonům.


Robbie už dokázal přeletět fotbalové hřiště, přeskočil rozevřený londýnský Tower Bridge nebo Korintský průplav. Naposled se jako první na světě naučil na motorce jezdit po vodní hladině. Se svým speciálně upraveným strojem zvládá dokonce i surfovat v obrovských vlnách na plážích Tahiti. Asi nepřekvapí, že Robbie jako dublér zastupoval Jamese Bonda v nebezpečných scénách.




Maddisona zkrátka baví posouvat hranice lidských možností a pokusí se o to také v Praze. Fanouškům vzkazuje: „Limity máte pouze ve své hlavě. Na vás záleží, jak si je nastavíte.“




V O2 aréně bude Robbie Maddison v dobré společnosti. V nové aréně, která bude postavena do kříže, a ve které budou jezdci skákat proti sobě, se potká s nejlepšími FMX gladiátory současnosti. Čtyři kapitáni povedou své týmy do nebezpečných bojů o nejlepší triky. Diváci se mohou těšit na elektrizující atmosféru, chvíle napětí a výkony, o kterých se bude ještě dlouho mluvit. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketportal. Další informace na www.fmxgladiatorgames.com.


  22:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:34