Mezi cidery vstupuje nový mazaný hráč a ukradne srdce i těm, kteří kouzlo ciderů dosud neobjevili. Lišácké jablko totiž spotřebitelům nabízí něco, na co zatím v této kategorii nebyli zvyklí.

Za prvé je VELKÝ! Jako jediný z velkých ciderovských značek se bude prodávat v lahvi o objemu 0,5l. Za druhé je ve VRATNÉ LAHVI. Přichází tudíž s balením, na které je český spotřebitel zvyklý. A za třetí je za SUPER CENU! S mazaností nejdál dojdeš, tak jdeme na to!Lišák na to jde od sadu…


…a jde na to chytře a mazaně. Po čertech dobrý lišácký cider se vydal na cestu z jablečného sadu, mazaně se prosmýknul do zelených pivních lahví a usadil se v regálech obchodů vedle svých jablečných kolegů. A protože tento cider není žádný troškař a každému je jasné, že na velikosti zaleží, uvelebil se hned v půllitrových lahvích. Navíc parádně uhasí žízeň!Ideální parťák


Lišácké jablko je ideální parťák ke sledování oblíbeného seriálu nebo sportovního utkání a hodí se i k posezení na prosluněné zahrádce, u vody nebo na grilovačce s kamarády.Co je to ten ?


A na závěr ještě krátké upřesnění pro ty, kteří stále tápou, co je to ten ? Cider není ani pivo, ani víno, ale zkvašený jablečný mošt s různými stupni alkoholu. Vzniká jednoduchou fermentací jablečné šťávy, která zraje ve vhodné teplotě a pak se stáčí, čistí, pasterizuje a ředí na požadovaný obsah alkoholu. Nápoj je velmi populární především v západní Evropě – Velké Británii, Francii a Španělsku. Díky tomu, že je méně opojný než víno, méně hořký než pivo a méně sladký než limonády, dobře zbavuje žízně a výborně osvěží během vlahých letních večerů i parných dní.  I přesto ale cidery zatím neochutnalo více než 30 % české populace. Pravděpodobně zatím neobjevili ten správný cider a Lišácké jablko vycítilo příležitost. 


  9:26,  aktualizováno  25. března 2019 18:41