Svatba je jedinečný životní okamžik, den, který byl se měl v v dobrém vepsat do našich vzpomínek. A k tomu je potřeba myslet i na potřebné loučení se svobodou. Zapomeňte na hospody a bary, kde vás budou otravovat podnapilí muži. Užijte si poslední single chvilky se vší parádou!
„SILENT SPA Bachelorette“ balíček

Perfektní loučení se svobodou

Nevěsta Nicol a její čtyři přítelkyně září štěstím, když toho jarního rána vstupují do šatny SILENT SPA. Radují se z překrásných županů ze svatební kolekce Vossen, které jsou pro ně spolu s koupací taškou a přezůvkami připraveny. Jedna z mnoha důležitých maličkostí, které je během oslavy v SILENT SPA provázejí. „Co mě opravdu potěšilo, byly milé a důkladně promyšlené detaily“, rozplývá se budoucí nevěsta nad překvapením, které pro ni připravily její nejbližší přítelkyně. Ať už to byl welcome drink v podobě lahodného aperitivu Lillet či pralinky z manufaktury Zart, které se rozplývají v ústech a jsou silně návykové. Chutná a bohatá snídaně, rezervovaná lehátka prozřetelně stranou od dalších hostů, fotografování na památku, možnost vybrat si masáž či kosmetické ošetření, úžasné saunové ceremoniály. „Vše bylo perfektně připraveno, nemusely jsme se o nic starat“, souhlasí také nevěstina družička Daniela.

„SILENT SPA Bachelorette“ balíček

Zážitek jako žádný jiný!

Součástí dnešního rozloučení se svobodou je i WEDDING BOX jako překvapení pro nevěstu. V luxusní dárkové krabici najde budoucí nevěsta hodnotné dárky značek Lillet, Sonnentor, Vossen, Miss Lillys Hats, Zart, Stoiber, kosmetické produkty Vinoble a láhev Poysseca z vinařství Hauser. Pro oslavující přátele jsou připraveny dárkové tašky se vzpomínkou na tento speciální den. „Bylo to opravdu úžasné - přesně tak jsem si představovala svou předsvatební oslavu s přítelkyněmi. SILENT SPA je jednoduše nejlepší volba“, dodává budoucí nevěsta Nicol.

„SILENT SPA Bachelorette“ balíček

Součástí rozlučkového balíčku klasicky je:

Snídaňový bufet, rezervovaná lehátka, k zapůjčení tablet zdarma, koupací taška, měkoučký župan, ručník a přezůvky. Saunové ceremoniály, snackbar & odpolední dortíky, mnoho dalšího

Navíc včetně:

  • Od pěti osob má nevěsta vstup zcela zdarma
  • Balíček vstupů
  • Slavnostní výzdoby
  • Welcome drink
  • Památeční fotografie
  • Wedding box pro nevěstu
  • Dárková taška pro každého člena oslavy
„SILENT SPA Bachelorette“ balíček

Odpočinout si, hodit starosti za hlavu, načerpat energii v předsvatebním chaosu a užít si přítomnosti nejbližších přátel - to je optimální alternativa jednoho z nejhezčích dnů života. 

Do detailů promyšlený  „SILENT SPA Bachelorette“ balíček splní Vaše přání ! Příprava je jednoduchá. Stačí pouze vyplnit náš formulář a rezervovat termín. O všechny další kroky se postará náš SILENT SPA tým. Nic nestojí v cestě loučení se svobodou v kruhu přátel ve velkém stylu. 

Další informace naleznete na adrese: WWW.SILENTSPA.AT  

  9:45