Stejně jako jsou Karlovy Vary nejkrásnějším lázeňským městem v České republice, je karlovarský resort Savoy Westend jedním z nejvyhledávanějších lázeňských hotelů v celé Evropě.

Do lázní se jezdí především kvůli léčebným a relaxačním procedurám. Medical Spa Centre v hotelu Savoy Westend nabízí procedury založené na nejmodernějších balneologických principech s využitím místního léčivého zdroje – termální minerální vody a je jedním z nejžádanějších lázeňských zařízení v Evropě.


Centrum se zaměřuje na poskytování komplexní odborné zdravotní péče. Kombinace tradiční a alternativní medicíny je doplněná o léčebné metody i lázeňské procedury a mnoho aplikací, které pocházejí již z 19. století. Ošetření se provádí ve zdravotnickém zařízení přímo v hotelu Savoy Westend. Kromě nabídky klasických lázeňských procedur mohou hosté absolvovat i řadu relaxačních a wellness procedur. V současné době jich hotel Savoy Westend poskytuje více než 200.


I kdybyste si ale do Karlových Varů chtěli přijdet jenom odpočinout, hotel Savoy Westend vám nabídne ty nejlepší služby.


  14:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:34