Přemýšlíte, jak co nejrychleji a nejpohodlněji zvládnout každodenní úklid? S tím správným výkonným tyčovým vysavačem máte vyhráno.

V nedávném průzkumu agentury Bubble pro společnost Philips uvedlo 79 % českých mužů své oblíbené a neoblíbené domácí práce. Na prvním místě jejich oblíbenosti se překvapivě objevilo… vysávání. Otázkou zůstává, jak často se této činnosti věnují, protože 83 % Češek prohlásilo, že doma uklízejí častěji než muži.

Externí obrázek

Vysává i vytírá zároveň

S tyčovým vysavačem Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 ale zvládne denní úklid úplně každý. Díky vysokému sacímu výkonu digitálního motoru vysaje jakýkoliv povrch včetně vysokých koberců a jeho unikátní 360° hubice sbírá nečistoty na podlaze ze všech stran, dokonce i při pohybu zpět. Hubice je navíc vybavena LED osvětlením, které si posvítí na každé smítko. Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 ovšem dokáže během vysávání rovnou i vytřít. Jednoduše nasadíte stírací systém, který sám reguluje uvolňování vody a udržuje tak optimální vlhkost potřebnou pro mytí podlahy, a vysáváte a vytíráte zároveň! Inovativní systém AquaBoost si snadno poradí i s odolnějšími skvrnami – stačí sešlápnout pedál, který vypustí na podlahu více vody.

Externí obrázek

Praktické příslušenství
Stisknutím jediného tlačítka také z Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 vyjmete lehký a přenosný ruční vysavač, který vám pomůže zvládnout nečistoty na gauči nebo křesle a využijete ho třeba i při úklidu interiéru auta. Na špatně dostupná místa doma se bude hodit i dlouhá praktická trubice s kartáčem, s níž odstraníte i pavučiny u stropu. Chovatelé domácích mazlíčků se zase neobejdou bez mini turbo kartáče, který dokonale odstraní srst z měkkých povrchů sedaček. Zásobník na prach můžete jednoduše vysypat rovnou do koše, aniž byste se museli dotýkat nečistot. Samozřejmostí je i antialergenní filtr.

Externí obrázek

Vysávejte bezdrátově
Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 obsahuje výkonný akumulátor, díky kterému pracuje bezdrátově - stav lithium-iontové baterie můžete kontrolovat na digitálním displeji. Při plném nabití vydrží až 75 minut vysávání, bez problému tak na jedno nabití* vysajete vše, co je zrovna potřeba. Nákupem Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 zároveň nic neriskujete, protože do 45 dnů od jeho zakoupení můžete využít záruku vrácení peněz. Na digitální motor vysavače navíc máte možnost využít prodlouženou pětiletou záruku.

Externí obrázek

Více zjistíte na www.philips.cz/speedpromax-aqua

* Při jednom nabití v závislosti na modelu, s mopovacím nástavcem

  10:15
Témata: Philips