Samoopalovací nástřik je zdravá forma opálení bez škodlivého záření. Je unikátní systém nástřiku tonerů v různých odstínech. Výsledkem je dosažení jakéhokoliv odstínu včetně možnosti dokonalého a trvalého zakrytí nedostatků kůže jako jsou pigmentové skvrny, akné, vitiligo, růžovka, jizvy apod.

Samoopalovací nástřik je vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového opálení během několika hodin. Ideální je pro jednorázové příležitosti, jako jsou svatby, módní přehlídky, taneční, večírky.

Externí obrázek

Nástřik opálení provádí vyškolená kosmetička tlakovou pistolí a jeho intenzita odpovídá přibližně šesti až osmi návštěvám solária. Opálení má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne.

Externí obrázek

Obecně je to forma zdravého a hlavně rychlého opálení (ekvivalent 6 návštěv solárka) a rád bych tam zdůraznil že si vyrábíme vlastní barvu pro samoopalovací nástřik, která obsahuje kyselinu hyaluronovou díky které dochází k hydrataci pokožky celého těla jako bonus k opálení.

Externí obrázek

Více informací naleznete na https://samoopalovacinastrik.cz

  14:00