Animovaná pohádka, historický velkofilm, nebo komiksový kasovní trhák? To vše se objeví v následujících týdnech v českých kinech!


Spider-Man: HomecomingPremiéra: 6. července

Postavu pavoučího muže aka Spider-Mana znají lidé po celém světě, ať je jim 60 nebo 6 let. Nové zpracování, které přilétá do našich kin už za pár dní, je nabité hvězdami stříbrného plátna. V hlavní roli mladého Petera Parkera (tedy Spider-Mana) se představí Tom Holland. V akcí nabitém blockbusteru se však můžeme těšit i na další jména - Robert Downey jr., Michael Keaton, nebo půvabná zpěvačka a herečka Zendaya. Právě Michael Keaton ztvární postavu nového padoucha, Vultura. Podaří se Spider-Manovi tohle monstrum přemoci a ochránit svět? Uvidíme v kinech!
V utajeníPremiéra: 6. července

Pokud máte rádi kvalitně natočené akční thrillery, pak je nový film V utajení přesně pro vás. Pod režisérskou taktovkou šestasedmdesátiletého Michaela Apteda vzniklo dílo, které stojí za to vidět. V hlavních rolích Noomi Rapace a Orlando Bloom. Výborný scénář, skvělá akce, a hromada emocí, to vše vás naprosto vtáhne do děje, a budete fandit agentce CIA, aby dokázala sama přežít,. Kromě toho by navíc měla i zachránit Londýn před teroristickým útokem, a to už je velmi zajímavá zápletka, co myslíte? Právě v britském hlavním městě se totiž děj tohoto thrilleru odehrává a divák bude na plátně sledovat infiltraci zločinců přímo do tajné služby. Hlavní hrdinka a její kolegové jsou neustále o krok pozadu a začíná jim nemilosrdný boj s časem, který musí vyhrát, pokud nechtějí zemřít.  10:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:57