Tisíckrát mu můžete předložit nekonečný seznam erotogenních zón, ale lásce ho nenaučíte. Láska je cit a způsob chování, které přesahuje hranice postele. Nebojte se řídit radami Cosmpolitanu.

Můžete svého přítele milovat sebevíc, ale to ještě nestačí k tomu, aby vám to klapalo i v posteli. V milování nejde nic samo od sebe a navíc je zapotřebí nejméně šesti měsíců, než si dva lidé vybudují dokonalé se­xuální partnerství. Okamžitý a spontánní orgasmus se podaří jednomu páru z tisíce. Znamená to, že na spokojenosti obou je třeba pracovat. Do vztahu totiž každý vstupuje se svými zkušenostmi z minulosti, se svými návyky a zvyklostmi, což platí hlavně o mužích.


Nejméně čtvrtina z nich si představuje, ]že se všemi ženami je to podobné: lehký dotyk tady, milostné kousnutí tam a už se ocitají v samých výšinách rozkoše. Slasti ale nedojdete jen skrze svou dobrou vůli a také nevěřte všem, kdo o společném vyvrcholení hovoří téměř jako o povinnosti. Když společný orgasmus budete předstírat, bude vás mít milenec za podvodnici. Někteří muži se domnívají, že dělají všechno pro dobro věci, změní-li lásku ve sportovní klání. A diví se, že to vůbec nefunguje. Marně mu vysvětlujete, že opravdu nejde jenom o hlazení a líbání ze všech sil. Vynalézaví milenci jsou opravdu velmi vzácní. O to vzácnější je, když ho naleznete.Mužské představy


Takže váš partner se v posteli chová, jako by byl sám. To je běžné. Muž se dokáže o své erotické potěšení postarat vždy, schopnost ejakulace je součástí jeho genetické výbavy a je jí schopen dosáhnout téměř na požádání a s kýmkoliv, aniž to má vážnější vliv na jeho psychický nebo tělesný stav. Mnozí muži si myslí, že váš organismus je stejného založení. Domnívají se, že úspěšný pohlavní styk znamená zvlhčení, erekci, spojení a ejakulaci. Že ne? No to je ale pro mnohé překvapení. Žena nemá orgasmus pokaždé? Další překvapení. J


akmile se muž zbaví těchto předsudků, začíná být pro vás zajímavý. Na začátku milostného vztahu má muž vždycky problémy. Je nešikovný a neví, jak na to. A nešikovný zůstane, jestliže jeho počáteční pokusy zesměšníte. Nemůže dělat pokroky bez vaší pomoci. Čím méně dokážete vyjádřit své pocity při milování, tím hůře se v nich vyzná. Nic moc mu neřekne, když budete svůj orgasmus přirovnávat k ráně elektrickým proudem, k vnitřnímu přílivu, nebo když, nedej bože, řeknete: „Nevím, jak to popsat.“ Pak se nedivte, že spíš věří jenom tomu, co vidí. Že napínáte nohy, sténáte, chvějete se a blažeností usínáte. K jeho spokojenosti.


  19:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:41