A nemyslíme teď jeho maminku! Máme pro vás pár typů žen, které by vás mohly (teoreticky) ohrozit.

Chlapecké

Rozumí mu a nemusí před nimi mít zábrany či řešit zbytečnosti. Je to přesně ta, která jde na pánskou jízdu, kam vy nesmíte. Baví se s muži u piva, sleduje fotbal, hraje kulečník a jezdí jako prvotřídní závodnice. Před ní si nehraje na prince a baví se jako chlap. Dejte pozor, aby se mu tento styl nezalíbil až příliš.


Důvěrnice

Chápavá a vždy na příjmu. U ní hledá porozumění, když se pohádáte. Řeší s ní, čím vám udělat radost nebo kam vás vezme na romantický výlet. Ví o vás všechno a vy o ní téměř nic. Pozor, tato chápavá důvěrnice si často připravuje půdu pro sebe a rozhodně nemyslí na vaše blaho.


Vamp

Pokud se jí necítíte být, budete je nenávidět, a to všechny! Ženy, jež vejdou do místnosti a sexappeal z nich přímo tryská, mají sebevědomí i temperament a všichni muži se najednou zastaví a sledují je!!! Není ve vaší moci na ně nežárlit…


Nezávislé

Dobrodružné typy, které v mužích vyvolávají pocit svobody, který některým ve vztahu chybí. Žena, která se dokáže povznést nad triviálnosti a podívat se daleko za obzor, dokáže navodit představu, že právě ona je ta v pohodě a ideální do budoucna.


Jsou takové ženy v okolí vašeho partnera?


  12:38,  aktualizováno  25. března 2019 20:37