Své šance na štěstí v lásce zvýšíte, když budete předem tušit, kdo se k vám nejlíp hodí. Tak čtěte!

Beran


Jaká jste:

Máte spoustu energie a chcete zažít každý den něco vzrušujícího. Milujete změny a klid vás nudí. Občas dokonce vyvoláte hádku, jen aby se něco dělo. Rychle se učíte a nebojíte se zodpovědnosti, takže se skvěle hodíte na šéfovské místo.
Co chcete v lásce:

Potřebujete si chlapa sama vyhlédnout a ulovit. Proč byste čekala, až vás pozve na kafe, když můžete oslovit vy jeho? Všechno děláte na plný plyn – včetně sexu. Línému milenci s nulovou fantazií už druhou šanci nedáte. Potřebujete nezávislého muže, který se stejně jako vy nerad nudí.
Co chce v lásce muž Beran:

Jestliže chodíte s Beranem, nejspíš si užíváte nejdivočejší sex v životě. V posteli zuřivě experimentuje a nejvíc ho nažhaví, když mu otevřeně navrhnete, aby vám zavázal oči šátkem nebo vás jemně připoutal k posteli.
Tip: Berani se rádi předvádějí a rádi soupeří. Vyzvěte ho k nějakému zábavnému závodu a potom obdivujte, jak je rychlý/silný/šikovný/odvážný. V nejbližších deseti letech se od vás nehne!

KDO SE K VÁM NEJLÍP HODÍ?


BERAN: Pokud se dají dohromady dva Berani, promění se život v jeden velký mejdan. I když se hádáte, nestěžujete si.
BÝK: Nejspíš šlo o lásku na první pohled, ale jednoho dne jste si uvědomila, že se s ním nudíte. Chová se jako gaučový povaleč, zatímco vy spíš vymetáte bary.
BLÍŽENCI: Jestliže zrovna neřádíte na mejdanu nebo večírku, divoce se milujete nebo si až do svítání zaujatě povídáte. Tenhle ideální chlap má úplně stejné zájmy jako vy – dokonce i rád nakupuje!
RAK: V posteli ho napadají úžasné věci, jenže se na vás hloupě lepí, dvacetkrát denně vám volá a žárlí na vaše kamarády. Potřebujete samostatnějšího partnera.
LEV: Je romantik, ale když přijde na sex, nezdržuje se něžnostmi a rovnou pořádně přitlačí na pilu. A přesně tohle potřebujete. Držte se ho, bude vám s ním dobře.
PANNA: Možná uvažujete, proč s ním vlastně chodíte. Milujete chaos, on pořádek. A v posteli je konzervativní!
VÁHY: Popíjíte spolu mojito a sledujete žhavé drby o celebritách. Dlouhý vztah vám ale překazí jeho náladovost.
ŠTÍR: Pod peřinou oplývá supernávrhy, ale trochu vás štve, že vás pořád kontroluje. Pokud vezme na vědomí, že potřebujete svobodu, může vám to s ním vyjít.
STŘELEC: Raději si pořiďte do ložnice hasicí přístroj, protože při sexu vzplanete jako dvě pochodně. Navíc oba rádi cestujete a vyhledáváte dobrodružství.
KOZOROH: Bere život děsně vážně, ale když se trochu uvolní, dokáže vás dokonce i rozesmát. Jeho ložnicový repertoár je ale docela chudý a vy se s ním časem začnete nudit.
VODNÁŘ: Ani ho nenapadne vyčítat vám, že s ním trávíte málo času. Potřebuje tolik svobody jako vy! A jeho erotické nápady vás nepřestanou udivovat.
RYBY: Rád sní, jenže vy máte raději činy. A místo aby se s vámi pořádně od plic pohádal, ustoupí. Nejspíš vás dva drží pohromadě hlavně uspokojivý sex.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:21