Vyznání lásky není radno brát na lehkou váhu. Jak poznáte, že jste na něj připravená? Začněte třeba tím, že si položíte těchto pár zásadních otázek.

Našla jste toho pravého? Nebo si to aspoň myslíte? Gratulujeme! Úspěšně jste zvládla seznámení, první rande, první sex a spoustu dalších společných poprvé. Teď možná uvažujete o tom, jestli už nadešel čas říct to slovo od M. Ale říct „miluju tě“ vůbec není jen tak, nechcete přece udělat chybu. Než přistoupíte k vyznání, měla byste si pár věcí pořádně promyslet…1. Co od vztahu očekávám?


Dřív než začnete přemítat nad jakýmkoli prohlášením, měla byste vědět, co od vztahu očekáváte. Hodláte se za stávajícího partnera vdát? Mít s ním děti? Protože pokud chcete mluvit o lásce, měla byste to myslet vážně. Ovšem zároveň je potřeba stát nohama na zemi. Možná samu sebe vidíte jako manželku s dětmi – připadá vám ale i on jako typ, který je na tohle stavěný? Nebo je to spíš obrážeč večírků?

Je marné začínat si s mužem něco vážného, když on sám to s vámi vážně nemyslí. „Doporučuju zjistit si, jaké jsou jeho představy, a pak posoudit, jestli vám jde oběma o totéž,“ dodává Amy Levin. A jak jednoduše přijít na to, co partner od vztahu chce? No, vždycky se ho přece můžete zeptat.Čtěte také: Jaký mají muži vztah k sexu a lásce podle znamení2. Je na to připraven?


Vy připravená jste, už jste o tom přemýšlela, ale co on? Jestli jste spolu zatím o monogamním vztahu ani nemluvili, nebo váš partner teprve nedávno ukončil jiný vztah, je dost dobře možné, že na takový krok ještě připravený není. Mějte na paměti, že pro muže znamenají slova „miluju tě“ závazek – a závazky je obvykle děsí. Pokud se zatím na závazek necítí, takové milostné vyznání ho jen vyplaší.


  10:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:39