Jste posedlá obavou, že při orgasmu nevypadáte pěkně, nebo...? Čtěte, jak vyženete sexuální démony z hlavy i ložnice a pohltí vás orgasmus jak uragán.

Všichni máme své sexuální démony. Neznamená to, že v posteli děsíte partnera vyplazováním půlmetrového jazyka nebo otáčením hlavy o tři sta šedesát stupňů jako hrdinky hororů, přesto můžete být posedlá obavami a úzkostmi, které vám kazí radost ze sexu. Zažeňte je a užijte si nespoutanou vášeň. Máme pro vás účinná zaříkání.


Váš Démon: „Jak vypadám při orgasmu?“

Při extázi se uvolníte a přestanete se ovládat. Jenže právě ztráta sebekontroly spoustu žen děsí. Co když vám tvář zkřivená slastí nesluší? Nevadí partnerovi, že ve chvíli slastné erupce ceníte zuby? Dvaadvacetiletá Darina si obvykle při orgasmu skousne spodní ret. „Bývalý mi vpálil, že hraju divadýlko. Podezíral mě, že se koušu do rtu, aby moje falešné vyvrcholení působilo věrohodně. Od té doby si dávám pozor, jak se tvářím, a docela mě to v posteli stresuje.“


Vymítání ďábla:

„Ještě se mi nestalo, aby mě partnerčin výraz zchladil. Po pravdě se při sexu dívám ženě spíš na prsa nebo na zadek, obličej moc nevnímám,“ přiznává třicetiletý David. „I když ležím na ní a vidím jí do tváře, stejně je mi jedno, jak vypadá. To hlavní se děje mezi nohama.“ Pětatřicetiletý Aleš si tváře zkřivené slastí všímá: „Čím víc se žena šklebí, tím jsem vzrušenější, protože to beru jako důkaz, že se jí sex se mnou líbí. Kdyby při orgasmu zachovala pokerovou tvář, usoudil bych, že jsem ji moc nerozpálil.“ Spousta žen se snaží zmírnit stud a nejistotu tak, že zavřou oči. Tím si ale nepomůžete, protože se od partnera vlastně odstřihnete a máte víc prostoru mučit se úvahami. Raději se mu dívejte do očí, abyste se soustředila víc na něj než na sebe. Jestli nechcete, aby si vás přítel zblízka prohlížel, ve chvíli nastupujícího vzrušení ho začněte líbat nebo ho jemně kousat do ušního lalůčku. 


  8:47,  aktualizováno  25. března 2019 21:46