Taky jste netušili, že by mohl být jeden den, kdy je pokušení statisticky větší než jindy? Tipujete nějaké "známé datum"? Chyba. Jde o zdánlivě obyčejný den!

Je zajímavé, co všechno se v dnešní době zkoumá. Dá se říct, že už úplně všechno.


S dost zajímavými zjištěními (u kterých bychom samozřejmě všichni byli radši, kdyby se nic zkoumat nemuselo) přišla seznamka Gleeden.


Podle ní je totiž druhé pondělí po Vánocích velmi nepříjemným dnem, kdy má spousta z nás pomyšlení na nevěru. Je dost smutné, že to je zrovna takovou chvíli po svátkách lásky, klidu a míru, které by naopak měly páry stmelovat.


Data Gleeden však mluví jasně a nekompromisně. Počet registrací druhé pondělí po Vánocích (letos 9. ledna) vzrůstá trojnásobně. Více než polovina lidí se pak prý registruje s cílem, najít si milence či milenku. To jsou dost alarmující fakta!


V mnoha případech nevěru vyhledávají ti, kteří jinak vztah opustit nechtějí, jen jim prostě "něco chybí". Možná by se měli zaměřit na to, aby to "něco navíc" dokázali najít ve svém současném vztahu a nepouštět se do takovýchto nepříjemných dobrodružstvích, které často končí zlomenými srdci obou... 


  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:32