Ne všechno, co partnerovi vyčítáte ve vztahu, vám dělá schválně. Co když jeho chování do velké míry určuje znamení, ve kterém se narodil?

Samozřejmě, že osobnost partnera utvářela a dál utváří celá řada vlivů. Výchovou počínaje, přes všechny partnerské vztahy až po to, jaká jste vy sama a jak společně na vaší lásce pracujete. Pokud však věříte na horoskopy, mohly by vám následující řádky poskytnout užitečný klíč k partnerově osobnosti. Jinak totiž, zdá se, přistupuje ke vztahu i sexu Býk než třeba Vodnář. Takže... Kdy že má ‚ten váš‘ narozeniny?


Beran (21. 3. – 20. 4.) -> Neústupný ješita

Hádat se s ním, když se rozčílí, nemá moc cenu. Muži ve znamení Berana jsou dost výbušní a potřebují se vyvztekat. Často zaujmou rychle stanovisko a pak dělají svému znamení velké promo: jdou urputně hlavou proti zdi. Vyplatí se malinko couvnout, odložit spor klidně na ráno a vyčkat, než si partner všechno znovu promyslí. Je možné, že bude druhý den zastávat úplně opačný názor a tvrdit, že jste ho včera špatně pochopila.

Jak na něj v posteli: Rád se dívá, ocení, jestliže nebudete při sexu zhasínat. Vypadá na drsňáka, ale když vám bude moct položit hlavu na klín a podřimovat, bude v sedmém nebi.


Býk (21. 4. – 21. 5.) -> Mlsný až na půdu

Pokud vás ten zajímavý klidný muž, kterého jste potkala na minulém večírku u rautového stolu, pozval do nejlepší restaurace ve městě, máte téměř jistotu, že se narodil ve znamení Býka. Býci milují jen to nejkvalitnější, co jim svět může nabíd­nout. Zdaleka se to přitom netýká jen jídla a pití. Když na to mají finance, rádi chodí ve značkovém oblečení, jezdí v bytelných drahých autech. Touží mít domov, snaží se postavit dům.

Jak na něj v posteli: Dejte si načas, rychlovky má rád jen jako zpestření. Jinak si chce sex dokonale vychutnat úplně stejně, jako všechno ostatní.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.) -> Pan Nerozhodný

Má to těžké – v Blížencích se sváří dvě osobnosti a obvykle chce každá něco jiného. To se ve vztahu někdy špatně vyrovnává. Blíženec by mohl těsně před svatbou zaváhat, jestli jste opravdu ta pravá, se kterou má strávit zbytek života, a ‚vyzkoušet‘ ještě nějaký jiný vztah. Jestliže se s vámi ale nebude vůbec nudit, nic takového ho nejspíš ani nenapadne. Blíženci milují zábavu, víkendy strávené doma s knížkou je nelákají a domácí ‚strejci‘ z nich téměř nikdy nejsou.

Jak na něj v posteli: O nudě už byla řeč, postele se to také týká. Překvapujte ho, hrajte si, užívejte si a nedávejte příliš najevo, že jste na něm citově závislá.


  10:10,  aktualizováno  31. března 2019 13:38