Myslíte si, že jste splynuli v jedno tělo, jednu duši a že o svém miláčkovi víte absolutně všechno? Tak to vás vyvedeme z omylu. Každý muž má totiž svá malá tajemství.

Je to jedna z věcí, se kterou se ve vztahu musíte smířit. Přestože se znáte víc než důvěrně, jeho kamarád o něm vždy bude vědět o kousek víc než vy. Jak vám potvrdí každý odborník, i po dvacetiletém soužití ve vzduchu stále zůstanou tajemství, která muž své partnerce nikdy neřekne. Nemá cenu se po nich pídit, představíme vám ta nejčastější.


Nejste jeho jediná

Stará dobrá pravda říká, že některé skutečnosti je lepší nevědět. V tomto případě je pro klid v rodině rozhodně lepší, že váš partner drží jazyk za zuby a nechává si vše pro sebe. Přiznání, že nejste jediná, koho má ve své hlavě, by vás jistě nepotěšilo. Přitom právě toto tajemství je v drtivé většině případů zcela neškodné. Muži jednoduše nemají monogamii v genech a přirozené pudy je nutí projevovat zájem o ostatní samič­ky. To je ale v rozporu s tím, že milují svou partner­ku. Na pomoc s vyřešením této nemilé situace jim přispěchala fantazie. A tak váš miláček sní. Sní o jiných ženách. Sní o nich občas i ve chvíli, kdy se miluje s vámi. Ano, statistiky jsou v tomto ohledu trochu nemilosrdné. Divili byste se, kolik mužů se v průzkumu přiznalo, že při sexu se svou partnerkou myslí na jinou ženu. Ale zároveň obratem dodalo, že to neznamená, že by je jejich partner­ka nevzrušovala, že by ji nemilovali či že by ji dokonce chtěli opustit. Takže co s tím? Nechme mužům jejich představy, dokud se netýkají stále dokola konkrétní skuteč­né osoby, není třeba si s tím dělat vrásky.


Kouká po ostatních

Jste jeho životní láska, ale to neznamená, že muž přestane sledovat dění kolem sebe. Prokazatelně až 10krát den­ně pocítí vzrušení při pohle­du na cizí ženu. Nedokáže si pomoci. Stačí, aby se v jeho zorném poli objevil vhodný dámský objekt, a už ho nic nezastaví – musí se na něj alespoň koutkem oka podívat. Prostě musí, i když má po boku svou manželku či přítelkyni. Bojovat s tímto nutkáním je nad mužské síly. Dobrá zpráva je, že když váš partner zírá na vnadnou krásku, vystačí si jen s pohledem. K žádnému dalšímu kroku se nechystá ani v myšlenkách.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:36