Už je to tady – víte, že dnes v noci „to“ přijde. Užijte si milování plnými doušky - štěstí přeje připraveným!

1. Super hladké tělo


Vaše pokožka musí být hladká a hebká, bez jediného chloupku! Nejlépe se v těchto přípravách na poslední chvíli osvědčuje oholení žiletkou. Použijte pěnu na dámské holení a tahy veďte proti směru růstu chloupků. Nevynechejte jediné místo – podpaží, třísla, kolena. Když se vás bude dotýkat, tak nikde nic neucítí. Muži milují hebkou pokožku!

2. Pozor na mastnou kůži


Je nám jasné, že chcete, abyste byla co nejvoňavější a nejhladší. Jenže namazat se tělovým mlékem nebo olejem není ten nejlepší nápad. Co muži nenávidí, je mastná, ulepená kůže. Jděte na to jinak: už při sprchování použijte sprchový olej – pokožku skvěle vyživí, ale nezanechá ji lepivou.

3. Vonící vlasy


Umyjte si vlasy. Jednak budou plné objemu a pak budou krásně vonět. Na vlasy dokonce existují i speciální vůně – stačí je jen jemně rozprášit na již hotový účes.

4. Smyslný parfém


Vůně dokáže divy, ale na poslední chvíli neexperimentujte. Řešením není těžká ani orientální vůně. Velmi dobře fungují ty, ve kterých je pižmo nebo tóny soli. Sůl je nová ingredience, která má evokovat vůni čistého zpoceného těla po milování. Působí tak totiž jako afrodiziakum, které účinně láká druhé pohlaví.

5. Líčení


Nemusíte za každou cenu vypadat příliš sexy. Úplně postačí jednoduché líčení: tenká černá tekutá linka na horním víčku (nejlépe voděodolná, to samé i řasenka) a červená neslíbatelná rtěnka. Nové textury rtěnek teď vydrží všechno – romantickou večeři i vášnivé líbání.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 17:19