Početí miminka by se mělo stát krásným okamžikem, který si budete pamatovat na pořád. Jestliže jste se s partnerem rozhodla otěhotnět, poradíme vám nejen jak si to užít, ale také jak se na to nejlépe připravit a předejít možnému zklamání, že vaše úsilí bude zbytečné.

1. Srovnejte své tělo


Posuny pánve, stažení svalů pánevního dna, křivé boky i skolióza, to všechno mohou být potíže, které brání v otěhotnění, i když jste jinak úplně zdravá. Dornova metoda Plus rychle srovnává posuny kostrče i pánve a s tím související neplodnost. Také pomáhá při menstruačních potížích, srovnává rozdílnou délku dolních končetin či posuny obratlů.

Jde o terapii, která je šetrná a zároveň také celostní. Její aplikací dochází ke změnám na všech úrovních člověka. Pomáhá uvolňovat blokády svalů, tkání, ale i psychických bloků a toku energie. Po každém srovnání těla je třeba také svaly zpevnit a udržet na tom správném místě. Ideální je nakombinovat cviky Dornovy metody s cvičením SM systém (Stabilizační a Mobilizační systém) se speciálním elastickým lanem.

2. Zapojte Bemer terapii


Hodně práce, málo spánku, ještě méně odpočinku a nesprávná výživa. To jsou hlavní neduhy, kterými ničíme svoji psychiku, ale také fyzickou schránku. Navíc se pod neustálým stresem celé tělo stáhne, svaly nám zatuhnou, mikrocirkulace krve se zpomalí, zhorší se látková výměna i přenos živin.

To vše u žen může mít za následek zhoršení tvorby vajíček a u mužů snížení počtu a kvality spermií. Problémy úspěšně řeší Bemer terapie. Díky této vědecky ověřené léčebné metodě se tělo rychleji samo zregeneruje, krev se rozproudí a látková výměna se zlepší. Navíc budete výkonnější a zavalí vás přísun energie!

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:46