Potrpíte si na vůně, ať už se jedná o parfémy, nebo běžné, každodenní voňavé maličkosti? Zlepší vám letmé okamžiky, kdy ucítíte něco krásného a uklidňujícího, vždy náladu? Víme o produktu, který si zamilujete!

Praní prádla pravděpodobně nepatří mezi činnosti, které byste si užívala, ale… Existuje snadný způsob, jak si tuto aktivitu o mnoho zpříjemnit. Jako mávnutím kouzelného proutku se tato všednodenní povinnost promění v zážitek, na který se budete těšit. Stačí udělat jednu jedinou maličkost! Přidávejte do pračky parfémy na prádlo ve formě voňavých perliček Silan Perfume Pearls.

Dopřejete tak sobě i svému prádlu dotek luxusu s neodolatelnou vůní, která vám bude dělat radost po dlouhé týdny.

Produkt otestovala také blogerka Petra LovelyHair, proto kterou jsou vůně velmi důležitou součástí všednodenního života.„Jsem člověk založený na vůních. Má sbírka parfémů čítá asi 50 položek. Mám ráda, když každý den mohu vonět jinak. Podle situace, podle nálady. A hodně podobně to mám i s prádlem. Pro mě, jako pro milovnici vůní, je tak důležité prádlo při každém praní provonět. Proto jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet novinku od značky Silan, voňavé perličky Perfume Pearls, které se přidávají k prádlu a dodají mu krásně sytou vůni,“ svěřuje se Petra.Vyzkoušejte novinku Silan Perfume Pearls také. Zapojit do testování se můžete na pearls.jenprozeny.cz.

 

  14:12,  aktualizováno  26. března 2019 11:15