Nivea představuje novy´ způsob péče, kterou budou vaše smysly i pokožka milovat!

Představte si, že si během hydratace připadáte jako v nebi. O vaši pokožku pečují jemné obláčky, dokonale ji zjemňují a tak krásně voní.


Nové tělové pěny mají krémovou texturu, nady´chanou jako šlehačka. Při styku s pokožkou se pěna okamžitě vstřebává, hydratuje a nelepí. Obsahují inovativní aerosolovou technologii, která vytvoří extra lehkou pečující pěnu, která se ihned po nanesení vstřebá do pokožky, avšak bez lepivého a mastného pocitu. Složení pěn je vysoce pečující díky speciální složce - NIVEA Deep Moisture Serum.

Jak používat unikátní tělové pěny?


Pěnu naneste do dlaně a jemně ji rozetřete na pokožku těla. Okamžitě budete cítit, jak mění svoji texturu a na kůži taje. Rychle se do ní vstřebává a nemastí, proto už nemusíte čekat a můžete se ihned oblékat

Svěží
Osvěžující tělová pěna s okurkou a čajem Matcha

Lehká krémová pěna s bohatou vzdušnou texturou okamžitě pečuje o normální až suchou pokožku. Pečuje a provoní kůži svěží okurkovou vůní s čajem MatchaIntenzivní
Výživná tělová pěna s mandlovým olejem

Na pokožce přímo roztaje a okamžitě se vstřebá, aniž by na ní zanechala film. Užijte si péči s mandlovým olejem.


 Ovocná
Hy´čkající tělová pěna divoká malina a bíly´ čaj

Voňavá, lehká krémová pěna kombinuje květinověovocnou vůni divoky´ch malin a bílého čaje. Po použití je pokožka svěží, provoněná, hydratovaná, opečovaná a bez pocitu suchosti.

  10:46,  aktualizováno  26. března 2019 12:05